کاپیتان پرسپولیس با اشاره به دخالت برخی از افراد در ناکامی این تیم می گوید بعد از سال ها قهرمانی، اکنون عده ای نمی خواهند این تیم به موفقیت برسد.

به گزارش مشرق ، سید جلال حسینی بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: خیلی خوب بازی کردیم. بازی سختی بود. بعد از یک وقفه و تعطیلی لیگ برتر، بازیکنان ملی پوش به ما اضافه شدند. تیم حریف کاملا دفاعی بازی کرد و روی ضربه ایستگاهی به گل رسید.
بازیکن پرسپولیس درباره اینکه پرسپولیس خوب بازی نمی کند، گفت: بله درست است اما ما بازیکنان ملی پوش زیادی داریم و بعد از هر تعطیلی، هماهنگی تیم از بین می رود. شرایط زمین تمرین ما بد است. صدور دستور لغو و برگزاری مجدد بازی به ضرر ما است. کسی هم جلوی این مسائل را نمی گیرد.
وی درباره شعار هواداران علیه مربی کنونی این تیم گفت: ما تلاش می کنیم بهتر بازی کنیم.
حسینی همچنین درباره انتقاد هوداران از عملکرد کالدرون و حمایت از برانکو گفت: کالدرون هم خیلی تلاش می کند. او تجربه زیادی دارد. ما هم باید زیاد تلاش کنیم.
بیشتر بخوانید:
کاپیتان این تیم درباره احتمال اعتصاب بازیکنان برای رسیدن به مطالبات مالی شان اظهار کرد: بحث اعتصاب مطرح نیست. ما از سال گذشته مطالبات مالی باقی مانده زیادی داریم. اکنون مشکلاتی داریم که برخی از دوستان به بار آوردند و راحت هم رفتند، باقی مانده است. مشکلات ما بیش از چیزی است که دیده می شود.
وی ادامه داد: داوری هم امروز متاسفانه خیلی بد بود. تیم حریف کاملا دفاعی بود. داور هم روی اعصاب ما بود. ما تلاش می کنیم با تمرین خوب، بهتر شویم. بعد از سال ها موفقیت و کسب قهرمانی، خیلی ها تلاش می کنند ما موفق نشویم. باخت قسمتی از فوتبال است اما حضور بازیکنان در تیم ملی یکسری مشکلات را در هماهنگی ما به وجود می آورد.
حسینی در واکنش به این سوال که چه کسانی نمی خواهند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار