قسمت بیستم سریال کرگدن به کارگردانی کیارش اسدی زاده و تهیه کنندگی صادق یاری شنبه ۹ فروردین منتشر می شود.

سریال کرگدن به کارگردانی کیارش اسدی زاده و تهیه کنندگی صادق یاری، جدید ترین سریال شبکه ی نمایش خانگی است که قسمت بیستم آن شنبه نهم فروردین منتشر می شود.
برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت بیستم سریال کرگدن اینجا کلیک کنید
در قسمت قبل دیدیم که کیانا که حالا نزدیک ترین فرد به ونوشه و افشین محسوب می شد میان حرف های افشین و خواهرش فهمید که پدر و خواهر نوید به طور هم زمان در یک تاریخ از طریق شرکت های پرتوی وارد سیستم ونوشه شده اند و نوید هم بعد از تصادفش از پلاتینی که شرکت ونوشه وارد کرده است استفاده کرده و آسیب بیشتری دیده است.
کیانا با دست یابی به این اطلاعات سعی می کند نازنین را با خبر کند و به او هشدار بدهد که از حالا مواظب کار هایی که افشین احتمالا بر علیه شان انجام می دهد باشد.
در سمتی دیگر گیسو که سعی می کند خودش را به ونوشه نزدیک کند در قبال کمک هایش به او فقط یک چیز می خواهد و آن بیرون کردن کوروش از زندگی خودش و مادرش است. کوروش از کودکی با ونوشه بزرگ شده است. پای او از طریق گیسو وارد خانه ی گیتی می شود و چندی بعد با گیتی ازدواج می کند. گیتی تحت تاثیر کودکی سخت او قرار گرفته است و قصد دارد کاری که برای پسر خودش نکرده است برای کوروش انجام دهد، اما این ها روی نفرت و آزردگی گیسو از کوروش تاثیری نمی گذارد.
کیانا بالاخره در مقابل افشین اشتباه می کند و وقتی اطلاعاتی که از خودش گرفته را به او پس می دهد موجب عصبانیت شدیدش می شود. چیزی نمانده که افشین کیانا را لب استخر خانه اش خفه کند که مارک از پشت ضربه ای به افشین می زند و بدون این که شناخته شود فرار می کند.
حالا یکی از مهم ترین مهره های بازی احتمالا از روی صندلی چرخ ...

سرخط اخبار