خانواده و موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر در پیام هایی جداگانه فقدان محقق اندیشمند معاصر، استاد سید هادی خسروشاهی را به همه علاقه مندان و جامعه علم و اندیشه تسلیت گفتند.

به گزارش مشرق ، خانواده و موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر در پیام هایی جداگانه فقدان محقق اندیشمند معاصر، استاد سید هادی خسروشاهی را به همه علاقه مندان و جامعه علم و اندیشه تسلیت گفتند.
در متن پیام موسسه آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
استاد سید هادی خسروشاهی، پس از عمری مجاهدت خستگی ناپذیر و در سالروز شهادت امام هادی علیه السلام، جان به جان آفرین تسلیم کرد و قرین رحمت الهی شد.
آنچه از او برجای مانده کارنامه ای پربار از افتخارات و اقدامات درخشان علمی و فرهنگی و سیاسی و اعتقادی است که سختی نبودنش را برای اهل علم و تحقیق دو چندان می کند.
روزگاری که کمتر کسی از امام صدر برای جوانان و علاقه مندان می گفت؛ او یادنامه را به دست انتشار سپرد و هر زمان که به حضور و راهنمایی اش احتیاج بود، متواضعانه از حاصل عمرش بذل و بخشش می کرد و راه را نشان می داد؛ و از همین روست که از مشتاقان مکتب اسلام تا علاقه مندان مکتب تشیع و از اصحاب دارالتبلیغ تا رهروان راه حق، همه از او به نیکی یاد خواهند کرد.
این ضایعه را به خود و سایر علاقه مندان او، خصوصا بازماندگان این عالم بزرگ تسلیت می گوییم و آرامش و غفران الهی را برای ایشان و صبر و اجر را برای بازماندگان مسالت داریم.»
در متن پیام تسلیت خانواده امام موسی صدر در لبنان و ایران نیز آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
ارتحال محقق اندیشمند و عالم تاریخ معاصر، حضرت استاد سید هادی خسروشاهی را به خود و به جامعه علم و اندیشه به ویژه حوزه و دانشگاه تسلیت عرض می کنیم.
آثار محققانه و خاطرات بدیع ایشان از شخصیت ها و حوادث سده اخیر شنیدنی و ...

سرخط اخبار