معاون استاندار البرز:

مقدمات لازم برای برپایی انتخابات ۱۴۰۰ در استان البرز انجام شده است

لوگوی شبستان شبستان . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۴۴
نورمحمدی با اعلام خبر آمادگی البرز برای برپایی انتخابات ۱۴۰۰ گفت: مقدمات لازم به منظور ششمین دوره از انتخابات شورای شهر و روستا همچنین سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، « محمد نورمحمدی» طی نشست ستاد انتخابات استان البرز که پنجشنبه 2 دی ماه در استانداری البرز برگزار شد گفت: مقدمات لازم به منظور ششمین دوره از انتخابات شورای شهر و روستا همچنین سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است.
معاون استاندار البرز افزود: این دوره از انتخابات 28 خرداد ماه سال آتی در قالب برنامه ریزی های صورت گرفته برگزار می گردد.
وی با اشاره به اهمیت سلسله نشست ها و جلساتی که به منظور برپایی هرچه بهتر انتخابات با اهتمام استانداری البرز برگزار می شود بیان کرد: نشست های آموزشی ویژه عوامل اجرایی در قالب مقدمات انتخابات در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: تأمین امنیت، سلامت همچنین مشارکت و اجرای دقیق قانون در انتخابات با هدف برپایی انتخاباتی سالم از راهبردها و سیاست های برنامه ریزی شده ستاد انتخابات استان البرز است.
معاون استاندار البرز خاطرنشان کرد: یازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری همزمان با برپایی انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس سازدهم همچنین مجلس خبرگان رهبری 28 خردادماه سال آتی برگزار می شود.
پایان پیام/ 301

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار