دلیل حکم جدید تاج برای ساکت از نظر انصاری فرد

تابناک چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۶

رئیس مستعفی کمیته فوتسال و کمیته فنی، دلیل اصلی استعفایش را انتصاب محمدرضا ساکت به عنوان عضو جدید کمیته فنی دانست.
به گزارش تابناک ورزشی، محمدحسن انصاری فرد که دیشب (سه شنبه) به دنبال انتصاب محمدرضا ساکت به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال از سمتش در کمیته فوتسال کناره گیری کرده بود، امروز (چهارشنبه) در یکی از برنامه های تلویزیونی حاضر شد و درباره دلیل استعفایش توضیح داد.
او گفت: آقای تاج سه جلسه با من برای یک کاسه کردن فوتسال داشت و در جلسه آخرش گفت: آقای ساکت را باید به عنوان عضو کمیته فنی اضافه کنیم. من گفتم کمیته فنی از افراد متخصصی تشکیل شده است و این موضوع حاشیه ساز می شود. من گذشتم و ادامه ندادم. یک روز بعد در واتساپ به آقای تاج پیام دادم و گفتم کمیته فنی ما از افراد فوتسالی تشکیل شده و خودم هم سابقه زیادی در فوتسال دارم؛ بنابراین به صلاح فوتسال نمی بینم که آقای ساکت حضور داشته باشند. در همان پیام نوشتم که اگر این اتفاق بیفتد، کناره گیری خواهم کرد. اعضای کمیته فنی نیز نسبت به اضافه شدن آقای ساکت حساسیت داشتند و می گفتند زمانی که ما عضو هستیم، چه نیازی به حضور ایشان است.
رئیس مستعفی کمیته فوتسال افزود: تاج پیام مرا خواند، اما پاسخی نداد تا این که چند وقت اخیر شنیدم ایشان طرح شان را به هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برده اند. درحالی که روال قانونی کمیته ها برای اضافه کردن نفر جدید به شکل دیگری است و ما باید نفر جدید را پیشنهاد بدهیم و سپس رئیس فدراسیون می تواند موافقت کند یا نکند. این که طرح اضافه شدن نفر جدید را به هیات رئیسه ببرند و رئیس کمیته فنی را تحت اجبار قرار دهند، برایم قابل قبول نبود.
انصاری فرد هم چنین عنوان کرد: ...

سرخط اخبار