مارادونا در تماس با کی روش ضمن معرفی خود از او درخواست می کند تا خلعتبری را برای بازی با المحرق بحرین در جام خلیج فارس در اختیار الوصل قرار بدهد اما کی روش با عصبانیت مارادونا را تهدید کرد که او را خط خواهد زد...

پس از درگذشت دیه گو آرماندو مارادونا اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان و واکنش ها نسبت به این اتفاق مهم یکبار دیگر پای کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران به رسانه های وطنی باز شده است.
به گزارش تابناک ورزشی، برخی رسانه ها در خصوص روابط گذشته بین مارادونا و کی روش اخباری را منتشر کردند، مبنی بر اینکه در زمانی که محمدرضا خلعتبری مهاجم ریزنقش این روزهای سپاهان در الوصل امارات شاگرد مارادونا بود و از آنجایی که در آن روزها خلعتبری یک پای ثابت اردوهای تیم ملی نیز به شمار می رفت، در زمان برگزاری یکی از اردوهای تیم ملی به منظور شرکت در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل اتفاقی رخ می دهد که باعث می شود کارلوس کی روش با عصبانیت های معروف و همیشگی که از وی سراغ داریم، گوشی را روی مارادونا قطع کند، چرا که طبق ادعای این رسانه ها مارادونا در تماس با کی روش ضمن معرفی خود از او در خواست می کند تا خلعتبری را برای بازی با المحرق بحرین در جام خلیج فارس در اختیار الوصل قرار داده اما کی روش که به نظم و انضباط در اردوهای تیم ملی اهمیت خاصی داده و همواره دیسیپلین را رعایت می کرد.
او اعتقاد داشت تیم ملی نباید فدای باشگاه شود در جواب مارادونا او را تهدید کرده که اگر خلعتبری به موقع به اردوی تیم ملی اضافه شود اسم او را از فهرست بازیکنان خط خواهد زد و سپس گوشی را قطع میکند.
این در حالیست که خلعتبری روایت دیگری مطرح کرده و گفته بود: « ما با تیم الوصل به فینال جام خلیج فارس راه یافته بودیم. بازی رفت را در بحرین ۳ بر یک بردیم. آقای کی روش برای بازی رسمی ایران و قطر مرا می خواست و چون آقای مارادونا اجازه نداده بود، سرمربی وقت تیم ملی حضوری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار