مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از افزایش متقاضیان ورود به شغل تاکسیرانی به دلیل وجود بیکاری خبر داد.
«علیرضا قنادان» مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به پرسشی درباره اقدامات این سازمان برای مقابله با کرونا همزمان با شروع فصل پاییز گفت: توزیع مواد ضدعفونی کننده مانند قبل ادامه دارد. سازمان تاکسیرانی موادضدعفونی کننده دست و سطوح را در همه دفاتر تاکسیرانی توزیع کرده است و رانندگان می توانند با مراجعه به این دفاتر به صورت رایگان این مواد را تحویل بگیرند.
توزیع رایگان ۲۰ هزار ماسک قابل شست وشو بین تاکسیران ها
او درباره توزیع ماسک در بین رانندگان گفت: با توجه به آنکه تهیه روزانه ماسک برای تاکسیران ها سخت است و قیمت تمام شده بالایی دارد، سازمان تاکسیرانی ۲۰ هزار ماسک قابل شست وشو تهیه و این ماسک ها از هفته پیش در حال توزیع بین رانندگان است.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران اعلام کرد که این ماسک ها به صورت رایگان در اختیار رانندگان تاکسی قرار می گیرد.
او با تاکید بر اینکه اولویت در توزیع با محل هایی است که ریسک انتقال ویروس در آنجا بالاتر است، گفت: همچنین توزیع بین افرادی که سن بالاتری دارند و بیماری زمینه ای دارند در اولویت قرار دارد.
قنادان درباره استفاده از ماسک در بین رانندگان و مسافران اظهار داشت: استفاده از ماسک در تاکسی ها هم برای رانندگان و هم برای مسافران الزامی است و گزارشاتی که در این زمینه به دست ما می رسد، بلافاصله نسبت به آن اقدام می شود. خوشبختانه استفاده از ماسک توسط رانندگان اکنون بالای ۹۵ درصد است و این اقدام رضایت بخش است.
عدم همکاری برخی مسافران ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار