خیرین اردکان 570 میلیون ریال به خانواده زندانیان کمک کردند

ایرنا پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴

به گزارش ایرنا حسین صالحی روز پنجشنبه در دیدار با خانواده های زندانیان با ارائه گزارشی از کمک های سال 97 از اعطای سبد کالا به ارزش 2 میلیون ریال به افراد تحت پوشش در ماه رمضان خبر داد.
وی خودکفایی برای تأمین نیاز مالی خانواده ها را از اولویت های انجمن دانست و یادآور شد: این مهم با احداث پارکینگ ویژه خودروهای توقیفی از سوی نیروی انتظامی و مرکز مکانیزه معاینه فنی خودرو رو به ارتقاست.
صالحی با اشاره به برگزاری منظم دوره های ارتقای مهارت های اخلاقی ویژه همسر و فرزندان زندانیان در سال گذشته کمک به خانواده های زندانیان را یک میلیارد و 469 میلیون ریال ذکر کرد.
به گفته این فعال اجتماعی انجمن یادشده پارسال 664 میلیون ریال به زندانیان و 117 میلیون ریال به مجموعه زندان و 14 میلیون ریال به مراکز تأمینی کمک کرد و جدای این مبالغ در مناسبت های مختلف سبد کالا در اختیار خانواده زندانیان گذاشته شد.
مدیرعامل انجمن حمایت از زندان اردکان با بیان برخی مشکلات فرزندان مددجویان در مدارس یادآور شد: با استخدام یک مددکار مسائل و مشکلات خانواده های مراجعه کننده در حوزه های معیشتی ، تحصیلی و … بررسی و در صورت نیاز مساعدت ها و رایزنی های لازم انجام می شود.
صالحی با تشکر از هیأت مدیره انجمن که در سمت های حقیقی و حقوقی برای تحقق اهداف انجمن کوشیدند مبلغ جمع آوری از سوی خیرین را 570 میلیون ریال برشمرد و اظهار امیدواری کرد که مردم اردکان همانند سابق در اعمال خیر همکاری کنند.
همچنین در این مراسم محمدعلی ابوالحسنی دادستان سابق و عضو هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان اردکان با تشکر از شرکت های خصوصی و خیرین در جهت مساعدت به خانواده های زندانیان ، از اختصاص ...