اعتمادآنلاین| تیم ملی در زمان کی روش تیم اول آسیا بود و توانست 2 بار هم به جام جهانی برود، اما هرگز نتوانست قهرمانی در آسیا را تجربه کند. همان زمان هم خیلی از کارشناسان معتقد بودند زمان جدایی کی روش از تیم ملی فرا رسیده و تیم ملی باید با یک مربی دیگر ادامه فعالیت دهد. با آمدن ویلموتس همه تلاش کردند از این مربی جوان بلژیکی حمایت کنند، اما باخت برابر بحرین و عراق باعث شد انتقاد از او شروع شود. هرچند شاید دلیل اصلی این نتیجه نگرفتن ها بدقولی فدراسیون فوتبال در پرداخت دستمزد او و دستیارانش بود.
باید از ویلموتس حمایت کنیم
مهاجم پیشین تیم ملی عقیده دارد هرچند تیم ملی در 2 بازی آخر خودش شکست خورده، اما باید از ویلموتس حمایت شود تا بتواند در آینده به موفقیت برسد. او دستاورد کی روش برای فوتبال ایران را «هیچ» عنوان کرد و گفت فدراسیون فوتبال باید بکوشد تا شرایط را برای ویلموتس و تیم ملی فراهم کند.
محسن بیاتی نیا، بازیکن پیشین تیم ملی، در گفت وگو با اعتمادآنلاین درباره وضعیت این روزهای تیم ملی و شرایطش در جدول گروه گفت: فکر می کنم عده ای وضعیت تیم ملی در رقابت های مقدماتی جام جهانی را بزرگ جلوه می دهند. سوال مهمی که باید به آن پاسخ بدهیم این است که تیم ملی به همراه کی روش چه موفقیت مهمی به دست آورد که امروز اعتقاد داریم اگر کی روش مربی تیم ملی بود، شاهد چنین اتفاقی نبودیم؟
او در ادامه گفت: کی روش هشت سال مربی تیم ملی بود و حتی یک جام هم نیاورد. اگر ملاک فقط رفتن به جام جهانی و درآمدزایی فدراسیون است که باید تکلیف مان را با همه روشن کنیم. اما اگر بخواهیم از نظر کیفیت فوتبال تغییر کنیم، باید به ویلموتس زمان بدهیم. خیلی زود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار