تهران (پانا) - اداره کل امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اسامی نفرات برتر هشتمین جشنواره تجارب برتر تربیتی را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، جشنواره تجارب برتر تربیتی که یکی از برنامه های مصوب اداره کل امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی است، بستر مناسبی برای دستیابی به اندوخته های تجربی مستند معاونان و مربیان پرورشی و فرهنگی و با هدف ترغیب و تشویق آنان برای حضور در عرصه های پژوهشی – تربیتی جهت ارتقای کیفیت خدمات تربیتی است.
تجارب برتر تربیتی، تدابیر، روشها و تعاملاتی است که از سوی معاونان و مربیان پرورشی و فرهنگی جهت ایجاد و یا تغییر و اصلاح، ضمن فرایند یاددهی- یادگیری در متربیان به کار گرفته شده است. این تجارب دارای اطلاعاتی درباره ی نوع و هدف تجربه مذکورو نتایج و پیشنهادهایی در جهت اجرای آن است.
بهمین منظور شیوه نامه اجرایی طرح جشنواره تجارب برتر تربیتی برای اجرا در استانها و دبیرخانه اجرایی آن در استان اردبیل ابلاغ شد و 4950 شرکت کننده در این جشنواره شرکت کردند که تعداد 172 اثر برای داوری به استان اردبیل ارسال و از بین آنها 30 اثر منتخب شد و 15 اثر به عنوان برترین ها معین شد که لیست اسامی برندگان به شرح جدول ذیل است.
اسامی نفرات اول تا سوم جشنواره تجارب برتر تربیتی

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار