کارگردان نمایش «سفر خسرو به مسکو» با اشاره به متضرر شدن گروه نمایش به دلیل اختلال اینترنت در چند روز اخیر درباره ویژگی های این اثر نمایشی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه روی خط رسانه خبرگزاری برنا؛ سپهر حیدری نژاد نویسنده و کارگردان نمایش «سفر خسرو به مسکو» که این روزها در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه است درباره اجرای این اثر نمایشی گفت: ما یک گروه مستقل با رویکرد دانشجویی هستیم که از روی اجبار، اجرا در یک تماشاخانه خصوصی را انتخاب کردیم چون به تمام سالن های دولتی سرزدیم اما یا جزو اولویت هایشان قرار نداشتیم یا به نوعی ما را دست به سر کردند از همین رو مجبور شدیم در یک تماشاخانه خصوصی روی صحنه برویم.
وی درباره تاثیر ناآرامی های اخیر و به خصوص اختلال در روند فروش بلیت اینترنتی در روزهای اخیر بر روی اجرای این نمایش هم بیان کرد: نمایش ما اثر کم هزینه ای است و بیشتر از هزینه نمایش ما باید پول سالن را پرداخت کنیم اما با وجودی که تا امروز بازخوردهای خوبی از مخاطبان گرفته ایم اختلال در اینترنت به شدت به اجرای ما آسیب زده است چون مخاطبان نمی توانند بلیت رزرو کنند و در صورت علاقه به دیدن نمایش، باید به گیشه مراجعه کنند که آن هم مشکلات خودش را دارد و ما نیز اصلا قادر به اطلاع رسانی و یا تبلیغ برای کارمان در فضای مجازی نیستیم. بهتر بود در چنین وضعیتی اجراهای تئاتر را هم تعطیل می کردند تا گروه ها کمتر ضربه بخورند. امیدوارم این مشکل زودتر برطرف شود چون هر روز قطع بودن اینترنت ما را بیشتر متضرر می کنند به شکلی که حتی قادر به تسویه سالن نیستیم.
حیدری نژاد درباره ویژگی های نمایش توضیح داد: این نمایش ترکیبی از درون مایه های ابزورد و رئالیستی دارد. ابتدای نمایش با فضایی غیرواقعی و ابزورد روبرو هستیم و بعد وارد فضای یک مهمانی می شویم که به مناسبی رفتن خسرو به شهر مسکو گرفته شده است. در واقع خسرو ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار