درمان هموروئید با لیزر در کلینیک دکتر دانش پژوه

لوگوی زومیت زومیت . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۰:۰
آیا شما یکی از مبتلایان بیماری های نشیمنگاه هموروئید، شقاق، فیستول یا کیست مویی هستید؟

لازم است خدمت شما عزیزان عرض کنیم بسیاری از افرادی که مبتلا به بیماری های مقعد می شوند تا مدت ها از این بیماری به خاطر خجالت در بیان آن رنج می برند، در صورتی که مراجعه نکردن افراد مبتلا به بیماری های نشیمنگاه به خاطر ترس و خجالت به پزشک فقط روند درمانی آن ها را سخت تر و پیچیده تر می کند، در صورتی که امروزه با پیشرفت چشم گیر علم و تکنولوژی و درمان بیماری های ناحیه مقعد به راحتی در کمتر از یک ساعت به صورت سرپایی و بدون بی هوشی با بی حسی موضعی با روش های جدید از جمله لیزر که امروزه در تمامی دنیا رایج شده است قابل درمان است و به راحتی می توانید بعد از عمل به محل کار خود ویا امور زندگی خود برگردید. بواسیر چیست
بواسیر یا به اصطلاح علمی «HEM-uh-roids» که هموروئید نیز گفته می شود ، رگ هایی است که به صورت متورم در مقعد است، مشابه رگ های واریسی. بواسیر می تواند در داخل رکتوم (بواسیر داخلی) یا زیر پوست اطراف مقعد (بواسیر خارجی) ایجاد شود. طبق آمار اعلام شده در بزرگسالی و حدود سن ۴۵ الی ۶۰ سال از هر چهار نفر سه نفر با دلایل گوناگون که اکثر این دلایل ناشناخته است دچار بواسیر می شوند. و در آماری دیگر تقریبا از هر ۲ نفر بزرگسال بالای ۵۰ سال، یک نفر دچار بواسیر است. البته جوانان نیز مصون از این بیماری نیستند. در واقع بواسیر متورم شدن رگ ها در پایین ترین قسمت راست روده و مقعد انسان است. گاهی اوقات در این رگ ها دیواره ها چنان نازک می شوند که باعث برآمدگی رگ ها می شود.
نشستن زیاد، صندلی نامناسب عامل مهمی در بوجود آمدن این تورم می شود. ناراحتی های عصبی روزمره باعث بروز اختلالات زیادی در بدن شده و هموروئید از این قاعده مستثنی نیست.
برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار