مدیرعامل اپل با امیدبخش دانستن گام های اپل در راستای مراقبت های بهداشتی، واقعیت افزوده را بزرگ ترین پیشرفت پیش رو دانست.

مدیرعامل اپل ، تیم کوک ، این هفته عازم ایرلند شده تا جایزه ای را دریافت کند که برای رسمیت بخشیدن به چهار دهه حضور اپل در این کشور اهدا می شود. پس از دریافت جایزه از مؤسسه ی سرمایه گذاری مستقیم خارجی ایرلند (IDA Ireland)، تیم کوک گفت گوی کوتاهی را با مدیرعامل مؤسسه ی یادشده، مارتین شاناهان داشت.
IDA Ireland آژانسی دولتی است که مسئولیت سرمایه گذاری های مستقیم خارجی را در ایرلند برعهده دارد، به همین دلیل این مؤسسه ی IDA Ireland بود که امروز جایزه را به تیم کوک اهدا کرد. اپل با ۶۰۰۰ کارگر، بزرگ ترین کارفرمای کُرک، دومین شهر بزرگ ایرلند است. دیروز در جریان بحث و گفت گوی تیم کوک با شاناهان، خبرنگار وب سایت فناوری Silicon Republic پرسید که انتظار او از پیشرفت های فناوری در ۵ تا ۱۰ سال آینده چه چیزی است. کوک از واقعیت افزوده با عنوان بزرگ ترین اتفاق بعدی یاد کرده و آشکار ساخته که وی آینده را در واقعیت افزوده می بیند.
او در همین خلال اشاره ای نیز به سفرش برای ملاقات با گروه توسعه دهندگان بازی های واقعیت افزوده، با نام War Ducks داشت. کوک گفت:
من در رابطه با واقعیت افزوده هیجان زده هستم. از نظر من آن [واقعیت افزوده] بزرگ ترین اتفاق [فناوری] پیش رو خواهد بود و تمامی زندگی ما را در بر خواهد گرفت. دیروز از شرکتی توسعه دهنده با نام War Ducksدر [شهر] دوبلین دیدن کردم؛ ۱۵ نفر در آن مشغول استخدام کارمندان جدید و استفاده از واقعیت افزوده برای بازی ها هستند. می توانید تصور کنید که وقتی این فناوری برای بازی ها خارق العاده است، برای گفت گوی ما در اینجا چگونه خواهد بود؟ من و شما ممکن است در مورد یک موضوع صحبت کنیم و با استفاده از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار