پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید بعضی از بازیکنان این تیم در داخل زمین زیاد حرف می زنند و به داور اعتراض می کنند. او اعتقاد دارد این کار آن ها باعث از بین رفتن تمرکز بقیه بازیکنان می شود.

سعید مراغه چیان، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت این تیم اظهار کرد: کرونا باعث شد تمرینات تیم ها تعطیل شود و هماهنگی بازیکنان کاهش پیدا کند. البته بعضی از تیم ها توانسته اند خودشان را حفظ کنند. تیم های بزرگ باید همیشه آماده باشند.
او درباره اعتراض بازیکنان به داور هم گفت: به نظر من بعضی از بازیکنان زیاد حرف می زنند. مگر داور می تواند بعد از سوت زدن تصمیمش را برگرداند؟ بازیکنان باید این را بدانند. چرا باید خودشان را با داور درگیر کنند. زمانی که بازی می کردم داور هر تصمیمی که می گرفت هیچ حرفی نمی زدم چون صحیح نیست. این در ذهن تماشاگر هم باقی می ماند که فلان بازیکن از نظر اخلاقی چطور بوده است. با دو کارت قرمز معلوم است که تیم ضربه می خورد.
مراغه چیان اضافه کرد: در دنیا درگیری هایی مثل درگیری بین کریمی و آبشک معمولا کارت زرد دارد اما اخراج غلامی به خاطر اعتراض به داور درست بود. غلامی و امثال غلامی نباید این کارها را بکنند.
پیشکسوت استقلال ادامه داد: ضعف بزرگ استقلال در خط دفاعی است و صلابت لازم را ندارد. روی گل سایپا هم خطر دفاعی تقصیر داشت. باید فکری به حال خط دفاعی بکنند.
او درباره کادر فنی استقلال هم توضیح داد: نمی شود کادر فنی فعلی را با زمان استراماچونی مقایسه کرد. او در سطح بالایی مربیگری می کند و استقلال را در زمان کوتاه به سطح بسیار خوبی رساند و اگر می ماند استقلال را قهرمان می کرد. باشگاه از نظر مالی مشکل داشت و نتوانست او را نگه دارد. البته به نظر من فتحی استقلال را ویران کرد. آقای سعادتمند به نظر من مشکلات مالی را خوب جمع و جور کرده است.
مراغه چیان درباره اعتراضش به داور در بازی با ...

عناوین مهم خبری