تهران- ایرنا- سخنگوی شورای نگهبان در مراسم افتتاح ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات گفت: هیچ کدام از ناظران در برخورد با تخلفات، مماشات نکنند و ما هم در تهران هیات های نظارت را پشتیبانی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران برآمده از تلاش ها و ایثارگری های شهدا و با هدایت های رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری ادامه یافته است.
سخنگوی شورای نگهبان افزود: دشمنان مردم و منافع ملی کشور، با تهدیدهای خودشان قصد دارند مردم را ناامید کنند و مقامات آمریکایی و رسانه های خارجی هر روز تبلیغاتی منفی را مطرح میکنند اما مردم در این ۴۱ سال نشان داده اند که به این اباطیل گوش نداده و با انسجام بیشتر در صحنه های انقلاب اسلامی حاضر بودند.
کدخدایی خاطرنشان کرد: حضور مردم در تشییع سردار دل ها و سایر مراسمات دلبستگی خودشان به خدمت گزاران و نظام مقدس جمهوری اسلامی را نشان داده است.
وی یادآور شد: انتخابات یکی از آن صحنه هایی بوده که مردم همیشه حضور پرشوری داشته اند و هیچ گاه به سخنان بیهوده دشمنان توجه نداشته اند.
سخنگوی شورای نگهبان گفت: باید به تعبیر مقام معظم رهبری، مجلسی قوی و کارآمد، با نمایندگانی مومن و شجاع، تشکیل شود.
کدخدایی اضافه کرد: انتظار این است که مجلسی در طراز جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم و که این مجلس در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارد.
وی عنوان داشت: انتخابات یک جشن ملی است و همه مردم با حضور در پای صندوق های رای، این نظام مقدس را گرامی می دارند.
سخنگوی شورای نگهبان افزود: این یک تکلیف شرعی و الهی است که این نظام برآمده از خون شهدا را پاسداری کنیم و این پاسداری از طریق حضور در پای صندوق های رای انجام می شود.
کدخدایی یادآور شد: همیشه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار