روزنامه کیهان نوشت: معاون اول رئیس جمهور می گوید عده ای در کشور مامور از بین بردن روحیه مردم هستند و فقط آیه یأس می خوانند.
اسحاق جهانگیری روحیه را مهمترین مولفه برای احیای صنعت و تولید خواند و تصریح کرد: متاسفانه عده ای در کشور مامور از بین بردن روحیه هستند، تا روحیه دیگران را که کار می کنند تضعیف کنند.
وی در مراسم افتتاح سه پروژه تولیدی و تحقیقاتی - دامی شهرستان فیروزکوه افزود: در کارنامه این افراد هم هرچقدر بگردیم شاید خشتی روی خشت نگذاشته باشند اما جز ایجاد مزاحمت برای دیگران و چوب لای چرخ کار عده ای که در حال کار کردن هستند گذاشتن، کار دیگری انجام نمی دهند.
جهانگیری افزود: هر مدیری که تخلفی کرده باشد باید با او برخورد شود، هیچکس طرفدار متخلف، رانتخوار و آدم فاسد نیست اما نباید بگذاریم اسامی خوب و مدیران بحق و سالم متزلزل شوند اما گاهی فضاسازی هایی در کشور می شود تا مدیران سالم را هم متزلزل کنند.
گفتار و رفتار برخی از دولتمردان ظرف ۶ سال گذشته، مصداق کامل اظهارات آقای جهانگیری است. مردم ما به یاد دارند کدام دولتمرد حتی تا تبلیغات انتخاباتی سال ۹۶ مدعی بود دولت قبل اقتصاد را به ته دره برده و ما همچنان مشغول درآوردن اتوبوس اقتصاد از ته دره هستیم. (البته تورم در سال ۹۲ زیر ۳۳ درصد بود و امروز ۴۳ درصد است!)
همچنین مردم ما به خاطر دارند کدام دولتمردان گفتند ایرانی ها جز پخت آبگوشت بزباش، هیچ هنر و فناوری بلد نیستند؛ و بنابراین تخته گاز سراغ شرکت های خارجی رفتند و به قیمت زمین زدن تولیدکنندگان داخلی، تولیدات خارجی را وارد کردند.
در عین حال کدام موضوع برای مردم و تولیدکنندگان، تلخ تر از ۶ سال معطلی برخی دولتمردان و به امید ...

سرخط اخبار