برخی رسانه ها از مرگ دختری با نام نیکتا اسفندانی در اعتراضات بنزینی خبر داده اند که سخنگوی قوه قضائیه گفته وی در اثر مسمومیت فوت کرده است نه شلیک گلوله.

آفتاب نیوز :
سخنگوی قوه قضاییه گفت: در حوادث اخیر شاهد بودیم گفته اند نیکتا اسفندانی دختر 14 ساله در اغتشاشات به ضرب گلوله کشته شده است در حالی که هم پزشکی قانونی و هم خانواده او تایید می کنند او در اثر مسمومیت فوت کرده است.
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود با اشاره به ناآرامی های اخیر در کشور، تصریح کرد: اعداد و ارقامی که توسط گروه های معاند اعلام می شود، کذب محض است و آمار کمتر از ارقام ادعایی آنهاست. بین رقم ادعایی از تعداد کشته ها و اسامی اعلام شده تفاوت وجود دارد. کشته های بی ربط و عادی را در این زمینه آوردند و تلاش داشتند به کشته های اغتشاشات اخیر ربط دهند. در بین اسامی اعلامی کشته های بی ربط و درگذشتگان عادی هم وجود دارد؛ به عنوان نمونه خانواده نیکتا اسفندانی این فرزند ١۴ ساله آنها در اثر مسمومیت فوت کرده است. افراد دیگر از این قبیل زیاد هستند که اسامی غیرواقعی است. این شگرد کهنه است و در فتنه ٨٨ همین کار انجام دادند هم کشته سازی هم آمارسازی کردند. در فتنه ۸۸ هم گفتند خانمی فوت کرده و مراسم ترحیمی هم به اسم سعیده پورآقایی گرفتند که درست نبود. این در حالی است که در این بین بخش قابل توجهی از افراد توسط اشرار کشته شدند و بسیاری از مأموران برقرای نظم هم با اسلحه های این اشرار زخمی شدند که این موضوع را تأیید می کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار