"آنگلا مرکل"، صدر اعظم آلمان مجددا در پیامی ویدئویی در روز شنبه ماه های سخت کرونایی را در انتظار شهروندان آلمانی دانسته و گفت: زمستان پیش روی ما چیزهای زیادی از ما طلب خواهد کرد. این ویروس همچنان برای مدتی دیگر زندگی ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این بدین مفهوم است که ما همچنان بی دغدغه نمی توانیم با یکدیگر ملاقات کنیم.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
صدر اعظم آلمان با تاکید بر اینکه کرونا همچنان تا مدتها زندگی ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد برای چندمین بار از در پیش رو بودن ماه های سخت کرونایی خبر داد.
به گزارش تسنیم به نقل از روزنامه "دی ولت" آلمان، "آنگلا مرکل"، صدر اعظم آلمان مجددا در پیامی ویدئویی در روز شنبه ماه های سخت کرونایی را در انتظار شهروندان آلمانی دانسته و گفت: زمستان پیش روی ما چیزهای زیادی از ما طلب خواهد کرد. این ویروس همچنان برای مدتی دیگر زندگی ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این بدین مفهوم است که ما همچنان بی دغدغه نمی توانیم با یکدیگر ملاقات کنیم.
وی افزود: در این شرایط امکانات جدید ارتباطی می تواند کمک کننده باشد، اما البته جایگزینی برای ملاقات های شخصی نیست.
مرکل قراراست روز دوشنبه با نخست وزیران ایالات مختلف آلمان نشستی را درباره تاثیرات قرنطینه ای که از اوایل نوامبر برای مهار کرونا در این کشور اعمال شده است برگزار کند. دولت آلمان اعلام کرده که در حال حاضر امکان کاهش این محدودیت ها وجود ندارد.
صدر اعظم آلمان همچنین تاکید کرد : همه ما به افراد مسن و همچنین کسانی که از آن ها مراقبت می کنند مدیونیم. این بیماری زندگی در خانه های سالمندان و اماکن مراقبتی را برای ساکنان آن منزوی تر کرده و شرایط دشوارتری را برای کادر مراقبتی ایجاد کرده است.
مرکل تاکید کرد که محافظت از این افراد در برابر ویروس کرونا ضرورت دارد، اما تنها پاسخ جدایی نیست و اغلب راه هایی برای امکان ملاقات در این اماکن یافت می شود.
وی بر لزوم روند تست گیری های سریع در خانه های سالمندان و بیمارستان ها برای شناسایی سریع مبتلایان تاکید کرده و گفت: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار