مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان با بیان این که هسته های مقاومت در دنیا پایه گذاری شده است، گفت: بسیج و بسیجی کلید طلایی حل مشکلات مردم هستند و امروزه در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی حضور دارند.

- اخبار استانها -
حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج به عنوان تفکر و اندیشه، الهامی و الهی است که بر ذهن مبارک امام رحل نقش بست و امروز نیز چهارمین دهه انقلاب اسلامی را سپری می کنیم.
وی با اشاره به این که بسیج حقیقتا یک شجره طیبه است، بیان کرد: بسیج یک انسان خاکی پوش و اسلحه به دست تنها نیست بلکه یک تفکر برگرفته از اسلام ناب محمدی، اندیشه و انقلاب خونین سیدالشهدا(ع) است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان با بیان این که تفکر بسیج بنا به گفته رهبرمعظم انقلاب برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است، گفت: بسیج تفکری است که به گستره انسان های موحد تا روز قیامت ادامه دارد و مردانِ مرد دفاع از ارزش های انسان و دینی بسیجی هستند.
وی با اشاره به این که فرد بسیجی در واقع معتقد به اسلام ناب محمدی، ارزش های اسلامی و گفتمان امام و رهبری است، گفت: امروزه تفکر بسیجی از مرز جغرافیای ایران اسلامی فراتر رفته است. در دنیا میلیون ها بسیجی وجود دارد که منتظر ظهور امام زمان(عج) هستند.
رستگار با بیان این که هسته های مقاوم در دنیا پایه گذاری شده است، ادامه داد: بسیج و بسیجی کلید طلایی حل مشکلات مردم هستند و امروزه در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی حضور دارند.
همایش 40 هزار نفری بسیجیان در استان آذربایجان شرقی برگزار می شود
تجمع بزرگ «شکوه مقاومت» با حضور بسیجیان در استان کرمانشاه برگزار می شود
اجتماع 10هزارنفری بسیجیان همدان با حضور فرمانده کل سپاه برگزار می شود
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان گفت: در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار