فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از توقیف یک دستگاه خودرو سواری پراید و کشف ٧١ کیلو و ۵٨٠ گرم موادمخدر در این شهرستان خبر داد.
 به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، سرهنگ حسین دهقانپور در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تردد یک دستگاه خودرو سواری پراید حامل مواد مخدر در سطح حوزه استحفاظی شهرستان نیشابور، بلافاصله پی گیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: ماموران دایره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر با اشراف اطلاعاتی خودرو پراید را در ابتدای جاده ورودی به سرولایت شناسایی و با استفاده از قانون بکارگیری سلاح این خودرو را متوقف کردند.
سرهنگ دهقانپور اظهار داشت: ماموران انتظامی در بازرسی از این خودرو ۶١ کیلو و ۵٨٠ گرم حشیش و ١٠ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود را کشف و در این زمینه یک متهم را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی از همکاری شهروندان با پلیس تقدیر و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم باندهای توزیع کننده موادمخدر اجازه نخواهد داد که این افراد سودجو به اهداف پلید خود دست یابند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار