موسسه خیریه مهرگستر کویر کرمان از چهارم تا ۲۸ اسفندماه ۹۸ با جذب ۱۰۰ میلیون تومان کمک مردمی، بین بخشی از نیازمندان کرمانی در مناطق حاشیه ای شهر، بسته های ارزاق و اقلام بهداشتی توزیع کرده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ مدیرعامل این موسسه در این خصوص گفت: « با توجه به شرایط خاص اقتصادی در کشور و همچنین در پی گسترش و شیوع ویروس کرونا این موسسه با جذب حمایت های مادى و معنوى مردم و خیّرین در اسفندماه ١٣٩٨ موفق به توزیع ٥٤٣ بسته ارزاق در سه مرحله در بین نیازمندان و مناطق کم برخوردار شهرى شد».
حدیثه سالارى، افزود: «این اقدامات در پی جذب ۱۰۰ میلیون تومان کمک های مردمی با همت دست اندرکاران موسسه مهرگستر کویر در مناطق حاشیه ی شهر کرمان صورت گرفت».
وی ادامه داد: «هدف از اجراى این طرح، حمایت از اقشار کم درآمد بود».
سالاری اظهار کرد: «با افزایش تعداد بسته هاى حمایتى نسبت به سنوات قبل و با توجه به شیوع ویروس کرونا و از رونق افتادن بسیاری از کسب وکارها؛ سعی کردیم از صاحبان کسب وکارها و اصناف مختلف هم با این اقدام حمایت کنیم».
وی گفت: «همچنین، موسسه مهرگستر کویر در راستای پیشگیری از شیوع بیش تر کرونا، یک هزار و ۲۰۰ بسته ی بهداشتی در مناطق کم برخوردار حاشیه ی شهر کرمان توزیع کرد و آموزش هایی در این خصوص را نیز به ساکنان این مناطق ارائه کرد».
وى با بیان اینکه اقدامات حمایتی این موسسه به مدت ٢٤روز از چهارم تا ٢٨ اسفندماه انجام شد، اظهار کرد: «همه ی این اقدامات، حاصل همراهی و حمایت هاى مادى و معنوى اعضاى جوان و کارآمد موسسه و خیرین گرامى است».

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار