اپلیکیشن Gradient توسط شرکت .TICKET TO THE MOON, INC طراحی شده و به بازار عرضه شده است.

این برنامه نرم افزاری فوق العاده قدرتمند در زمینه ویرایش کردن عکس و اضافه کردن جلوه های ویژه به شمار می آید! دانلود نرم افزار Gradient Photo Editor رایگان است! این اپلیکیشن قابلیت های یک نرم افزار ویرایش عکس عالی را در اختیار کاربر قرار می دهد! به صورتی که می توانید با ساده ترین ابزار در حد یک ادیتور حرفه ای کار کنید!
این نرم افزار دو قابلیت بسیار جذاب دارد! این قابلیت ها به نوعی موجب محبوبیت این اپلیکیشن شده اند! با ویژگی جدیدی که به این برنامه اضافه شده است، اپلیکیشن Gradient تحت عنوان نرم افزار تشخیص ملیت و نژاد نیز شناخته می شود! در زیر به ویژگی های این اپلیکیشن اندروید اشاره شده است! می توانید برنامه گرادینت از طریق سرورهای پرقدرت وب سایت پی سی پلاس دانلود کنید.
تشخیص شباهت به سلبریتی ها از روی عکس با نرم افزار گرادیان !
اپلیکیشن Gradient قابلیت جالبی را در اختیار کاربر قرار می دهد! شما می توانید ببینید کدام چهره و شخصیت تاریخی یا مشهور به شما شبیه است! سپس نتیجه آن را با دوستان خود در اینستاگرام به عنوان یک استوری یا پست معمولی جهت سرگرمی به اشتراک بگذارید! این ویژگی شگفت انگیز و سرگرم کننده توسط یک فناوری فوق العاده دقیق و باورنکردنی تنظیم و طراحی شده است. شما از طریق آن می توانید اوقات فراغت خود را به همراه دوستان و خانواده خود پر کنید و لذت ببرید! نتایج این برنامه تشخیص شباهت به سلبریتی ها می تواند شما را حیرت زده کند که باتوجه به اینکه مدت زمان زیادی از انتشار اپلیکیشن Gradient نمی گذرد، تعداد بیش از ۱۰ میلیون دانلود صرفا از گوگل پلی رقم جالب و بحث برانگیزی به حساب می آید.  قابلیت جدید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار