دبیر ستاد اقامه نماز ملایر خبر داد

اجرای طرح خیرین مسجد ساز در ملایر

لوگوی شبستان شبستان . سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۳۵
حجت الاسلام بیات گفت: در نظر داریم طرح خیرین مسجد ساز به عنوان یک طرح سراسری با مشارکت کارکنان ادارات و نهادها و خیرین به صورت یک طرح مشارکتی و همگانی اجرا کنیم.

«حجت الاسلام مهدی بیات» در گفت وگو با خبرنگار شبستان در ملایر با اشاره به امر مهم برگزاری نماز در جامعه گفت:ستاد اقامه نماز شهرستان ملایر با هدف ترویج فرهنگ نماز برنامه هی مختلفی را در طول سال اجرا می کند که امسال با توجه به به وضعیت کرونا بسیاری از برنامه های ستاد اقامه نماز شهرستان با محدودیت مواجه شده است.
دبیر ستاد اقامه نماز ملایر با بیان اینکه در شهرستان ملایر 370 مسجد داریم افزود: از این تعدد در 120 مسجد شهرستان در نقازط مختلف شهری و روستایی نماز جماعت برپا می شود.
وی با اشاره به اینکه در 67 مسجد شهر ملایر نماز جماعت برپا می شود گفت: در 90 مسجد شهرستان نماز ظهر و عصر ، 120 مسجد شهرستان نماز مغرب و عشا برگزار می شود گفت: در تعدادی از مساجد نیز نماز صبح برگزار می شود.
وی با بیان اینکه با توجه به شرایط کشور و ویروس منحوس کرونا برپایی نمازهای جماعت هم محدودتر شده تصریح کرد: با این وجود همه تلاش ما این است که نمازهای جماعت در مساجد حتی با تعداد کم هم برگزار شود.
 دبیر ستاد اقامه نماز ملایر با بیان اینکه در حال حاضر نیز ستاد اقامه نماز همکاری لازم را با ادارات و آموزش و پرورش دارد افزود: 25 تن از روحانیون ما در قالب طرح های مختلف از جمله طرح امین با مدارس همکاری دارن که البته قبل از کرونا برپایی نماز جماعت در مدارس را طی سالهای گذشته داشتم
حجت الاسلام بیات از برپایی نماز جماعت در ادارات و نهادهای دولتی شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر نیز در بیشتر ادارات شهرستان روحانیون به عنوان امام جماعت نماز را برای کارکنان ادارات اقامه می کنند.
وی اضافه کرد: در حال حاضر نیز نماز جماعت با حضور روحانیون در ادارات با ...

سرخط اخبار