بالگرد هوا ناجا دو قربانی تجاوز را نجات داد

روزنامه شهروند پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹

شهروند| نقشه هولناک راننده تاکسی اینترنتی با مشاهده بالگرد هوا ناجا بر فراز آسمان ناکام ماند. این مرد 45 ساله وقتی دو دختر دانش آموز را به بیابان برد و قصد تجاوز به آنها را داشت، نمی دانست که در چند قدمی اش پادگان هواناجا قرار دارد. او درست در لحظاتی که با قربانیانش درگیر بود تا نقشه شومش را اجرا کند، بالگردی را دید که از آسمان به سمت آنها فرود می آید. این راننده تاکسی از این که نقشه اش لو رفته و پلیس با بالگرد به سراغش آمده است، پا به فرار گذاشت. غافل از این که بالگرد ناجا به سمت پادگانشان در حرکت بود. با این حال متهم فراری خیلی زود از سوی پلیس پایتخت دستگیر شد و به جرمش اعتراف کرد.
ساعت ۱۹:۱۵ روز سه شنبه بود که دو دختر ۱۵ ساله به کلانتری ۱۷۳ امین آباد رفتند و اعلام کردند که چند دقیقه قبل از دست یک مرد آزارگر فرار کرده اند.
یکی از این دو دختر اصلا حال خوبی نداشت و از شدت ترس مرتب گریه می کرد. دختر دیگری که حال بهتری نسبت به هم کلاسی اش داشت درباره توضیح اتفاق هولناکی که برایشان افتاده بود، به ماموران پلیس گفت: «ساعت17:30 عصر بود، به مقصد خانه دوست مان یک تاکسی اینترنتی گرفتیم. می خواستیم به خانه هم کلاسی مان برویم تا از او یک کتاب درسی بگیریم. خانواده مان هم در جریان بودند و آنها برایمان تاکسی اینترنتی گرفتند. سوار یک خودروی پراید شدیم. راننده تاکسی پس از سوار کردن ما در ابتدا مسیر کوتاهی را طی کرد و سپس از مسیر اصلی خارج شد. او ما را به کمربندی دوم جاده ورامین قبل از پل فیروزآباد برد. وقتی اعتراض کردیم گفت که خودرویش جوش آورده است و در آن جا به بهانه خرابی خودرو پیاده و در عقب را باز کرد. ما هم تصور کردیم واقعا ...

سرخط اخبار