دکتر صباغزادگان با اشاره به خدمات بهزیستی در استان یزد گفت: سه طرح مهم ازطرح های عمرانی بهزیستی شهرستان میبد در ایام الله دهه فجر افتتاح شد.

دکتر صباغزادگان، معاون امور پیشگیری اداره کل بهزیستی استان یزد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در یزد، در حاشیه مراسم افتتاح سه طرح شاخص بهزیستی شهرستان میبد بیان کرد: یکی از طرح هایی که افتتاح شد موسسه خیریه امتداد صنعت خورشید در مجموعه شهرک صنعتی میبد است که این موسسه جهت ارتقا سلامت روان در محیط های کارگری مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی افزود: موسسه خیریه امتداد خورشید صنعت با رویکرد آموزش، مشاوره، مددکاری و جلوگیری از آسیب های اجتماعی در مجموعه های صنعتی فعالیت می کند و این مرکز یکی از ۲۸۰ مراکز پایگاه سلامت بهزیستی در استان یزد است.
معاون امور پیشگیری اداره کل بهزیستی استان یزد گفت:دومین طرح افتتاح شده به مناسبت ایام الله دهه فجر در بهزیستی میبد ،یک مرکز درمانی و بازتوانی سرپایی اعتیاد است که در این مرکز آموزش های مشاوره ای، روانشناختی، خانواده، گروه درمانی و دارو درمانی زیر نظر مشاوران متخصص به تمام افرادی که به هر گونه مواد مخدر اعتیاد دارند، ارائه می شود.
صباغزادگان بیان کرد:  در حال حاضر با نظارت دانشگاه علوم پزشکی و سازمان بهزیستی ۱۴۰ مرکز سرپایی درمان اعتیاد در استان یزد درحال فعالیت هستند.
وی افزود: سومین طرح افتتاح شده مرکز مشاوره ژنتیک شهرستان میبد می باشد که یکی از ۱۶ مرکز ژنتیک استان معرفی شده است که این مرکز با ارائه خدمات مشاوره ای به کسانی که به نوعی نیاز به مشاوره ژنتیک داشته باشند، انجام فعالیت میکند که از جمله افرادی که برای دریافت خدمات مشاوره ژنتیک از این مرکز میتوانند بهره مند شوند، زنان بالای ۳۵ سال که تصمیم به بارداری دارند، خانواده های دارای فرزند معلول که تصمیم به بارداری مجدد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار