تهران- ایرنا- فرصت ارسال آثار به سومین دوره جشنواره داستان کوتاه بهاران، برای دومین بار تمدید شد.

به گزارش دبیرخانه سومین جشنواره داستان کوتاه بهاران، بنا به تقاضای تعداد زیادی از علاقه مندان به شرکت در سومین جشنواره کوتاه بهاران، مهلت ارسال آثار به این رویداد فرهنگی تا پایان شهریور ماه تمدید شده است. 
بنابر اعلام دبیرخانه این جشنواره تاکنون ۶۰۰ عنوان داستان کوتاه از سراسر کشور به این دبیرخانه ارسال شده است که هیات انتخاب، سرگرم مطالعه و انتخاب داستان های برتر هستند.
مشخصات آثار ارسالی به سومین جشنواره داستان کوتاه بهاران موضوع این دوره آزاد اعلام شده و آثار ارسالی نباید بیش از 5 هزار کلمه باشند. داستان ها می بایست در قالب فایل ورد به ایمیل baharanschool۱@gmail.com ارسال شوند.
هر شرکت کننده تنها یک اثر خود را می تواند در مسابقه شرکت دهد. نوشته های ارسالی نباید پیش از این در هیچ جشنواره ادبی جایزه ای دریافت کرده یا در نشریات چاپ شده باشند. مشخصات فردی و آدرس ایمیل نیز در ابتدای داستان باید درج شود.
هیأت داوران این دوره از جایزه بهاران علی خدایی، نفیسه مرشدزاده و سلمان باهنر و برندگان این دوره، مهرماه ۱۳۹۹ معرفی خواهند شد.
جایزه بهاران در دو بخش داستان کوتاه و شعر از سال ۱۳۹۶ به همت موسسه فرهنگی بهاران، در سراسر کشور برگزار می شود. 
جشنواره داستان کوتاه بهاران با هدف ترویج هنر داستان نویسی و کشف و معرفی استعدادهای این حوزه طراحی شده و سومین دوره خود را امسال برگزار خواهد کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار