تاج: تحقق تعهدات به ویلموتس دغدغه فدراسیون فوتبال است

ایرنا چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
تهران- ایرنا - رییس فدراسیون فوتبال گفت: تحقق تعهدات به مربیان خارجی فوتبال ایران از جمله «مارک ویلموتس» سرمربی تیم ملی از جمله دغدغه های اصلی من و همکارانم در فدراسیون هست.

«مهدی تاج» رییس فدراسیون روز چهارشنبه در گفت و گویی درباره موضوعات مختلف توضیحاتی ارائه کرد. متن این پرسش و پاسخ به شرح ذیل است؛
از جلسه تان با وزیر ورزش و جوانان آغاز کنیم. محور این نشست چه بود؟
نشست خوبی با وزیر ورزش و جوانان داشتیم. در این نشست که صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و حسن کریمی رییس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور هم حضور داشتند، وضعیت ورزشگاه هایی که قرار است در آن فصل جدید لیگ برتر برگزار شود، مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. جا دارد از پیگیری و همراهی ویژه وزیر ورزش و جوانان و همچنین تلاش های ادارات کل وزرش و جوانان، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و باشگاه ها تشکر و قدردانی کنم که در این مسیر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را یاری رساندند.
خوشبختانه روز گذشته، رییس سازمان لیگ هم گزارش مبسوطی درباره آخرین وضعیت ورزشگاه ها به جامعه فوتبال ارائه کرد. ارزیابی کلی من از تلاش های صورت گرفته در جهت تحقق الزامات مدنظر در ورزشگاهها مثبت است. طبق برنامه، لیگ برتر در ورزشگاه هایی که حائز شرایط برگزاری است، انجام خواهد شد و امیدوارم مردم علاقمند شاهد لیگی پویا، جذاب و به یادماندنی باشند.
از تیم ملی چه خبر؟ در روزهای اخیر برخی اخبار نگران کننده شنیده شد.
در فدراسیون فوتبال با افتخار برای شادی دل مردم عزیزمان کار می کنیم. تا پایان امسال، تیم ملی بزرگسالان، تیم المپیک، تیم های جوانان و نوجوانان و تیم های ملی فوتسال و فوتبال ساحلی در رقابت های مهمی به میدان خواهند رفت. طبیعی است که آماده سازی و پشتیبانی این تیم ها، فرآیند خاص خود را می طلبد و شکی نیست که در شرایط تحریم های ناعادلانه، فدراسیون فوتبال ...

سرخط اخبار