ورود رسول خطیبی، سرمربی آلومینیوم اراک به اتاق داوران پس از بازی با نود ارومیه برای او دردسرساز شد.

به گزارش ایسنا، در چارجوب هفته بیستم رقابت های لیگ دسته یک دو تیم نود ارومیه و آلومینیوم اراک به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
این دیدار حاشیه های مختلفی داشت که از این حاشیه ها می توان به ورود رسول خطیبی به اتاق داوران بعد از پایان بازی اشاره کرد. این اتفاق اعتراض باشگاه نود ارومیه را در بر داشت و یحیی بهاری، مدیرعامل باشگاه نود ارومیه اعتراض خود را نسبت به این مساله نشان داد.
در این رابطه حمید محرابی، مدیرعامل آلومینیوم اراک در گفت وگو با ایسنا، درباره رفتن رسول خطیبی به اتاق داوران در این بازی اظهار کرد: این که آقای خطیبی برای چه چیزی به داخل اتاق داوران رفته باید از خود ایشان سوال کنید اما مساله ای که مشخص بود این است که در جریان بازی تیم داوران توسط تماشاگران تحت فشار خیلی بالایی بود. فشاری که روی داوران بود حتی بیش تر از فشار و هجمه ای بود که به تیم ما آورده شد. احتمالا آقای خطیبی بعد از بازی به اتاق داوران رفته تا از آن ها به خاطر عملکردی که داشته تشکر کند و با توجه به فشاری که روی آن ها بوده از آن ها تقدیر کند.
او ادامه داد: آقای بهاری، مدیرعامل نود در این بازی محروم بود و در سکویی نشسته بود که روبه روی آن نیمکت ما وجود داشت. الفاظی که ایشان به کار می بردند و هجمه هایی که ایشان در بازی ایجاد می کردند واقعا باعث تاسف است. شأن مدیرعامل در اینجا کجاست؟ چرا مدیرعامل نود ارومیه باید الفاظی را به کار ببرند که ناظران با ایشان برخورد کند.
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک ادامه داد: تیم ما در موعد مقرر در زمین مسابقه حضور داشت اما تیم نود با تاخیر زیادی وارد زمین شد. ناظر بازی چندین بار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار