نهاوند - مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بر لزوم افزایش تعداد سازمان های مردم نهاد جوانان در شهرستان نهاوند تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، محسن جهانشیر پیش از ظهر سه شنبه در جمع اعضای سازمان های مردم نهاد شهرستان نهاوند اظهار کرد: امروز یکی از اهداف سمن ها آموزش مطالبه گری صحیح و هدفمند است لذا باید در فرصت موجود حداکثر بهره را از این ظرفیت برد.
وی با اشاره به توجه ویژه دولت و وزارت ورزش و جوانان به توسعه کمی و کیفی سمن ها در کشور است، گفت: بر اساس برنامه مدون موجود به ازای هر ۵ هزار نفر در هر شهرستان باید یک سمن وجود داشته باشد که این مهم در استان همدان و ادارات شهرستان ها در دستور کار است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه شهرستان نهاوند باید بر اساس این برنامه دارای حداقل ۲۰ سمن باشد، گفت: در حال حاضر شهرستان نهاوند ۵ سمن در حوزه های مختلف اجتماعی دارد که این تعداد تا پایان نیمه اول اسفندماه باید به حداقل ۲۰ سمن افزایش پیدا کند.
وی افزود: باید سیاست های تشویقی برای ثبت سمن در مناطق کم برخوردار شهرستان و همچنین آموزش و همراهی دبیران سمن ها برای ثبت توسط مسئولین معاونت جوانان اداره کل در دستور کار قرار گیرد.
جهانشیر تصریح کرد: ازآنجاکه حوزه جوانان بسیار وسیع است روزهای سه شنبه به این بحث اختصاص داده شده که خوشبختانه با همراهی معاونت جوانان هر هفته در شهرستان های استان همدان برای پیگیری امور مربوط به این بخش حضور پیدا می کنیم چراکه توجه و هزینه برای این مهم سرمایه گذاری برای آینده و آیندگان است.
رئیس ورزش و جوانان شهرستان نهاوند نیز اظهار کرد: در حال حاضر ۵ سمن ثبت شده در شهرستان نهاوند فعالیت دارند و ۱۲ سمن دیگر نیز در دست ثبت هستند.
مهرداد سعدی نژاد با اشاره به تخصیص اعتبار ۲۰ میلیون تومانی به حساب سمن های فعال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار