نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم عدالت می خواهند و عدالت در اسلام حقیقی است گفت: داعش توسط دشمنان اسلام به وجود آمد تا چهره اسلام ناب محمدی در افکار عمومی خدشه دار شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند ، آیت الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با جمعی از امامان جماعات مناطق شهر بیرجند در آستانه ایام سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای 15 خرداد اظهار داشت: کفر آمریکا به مانند کفر ابوجهل می ماند اما اگر ما به دنبال آمریکا، انگلیس و فرانسه باشیم و با چهره نفاق دم از مسلمانی بزنیم، چنین نفاقی بسیار خطرناکتر از کفر اروپایی و آمریکایی است.
وی افزود: مستکبرین جهان با آن همه ادعا در جلوی چشم مردم دنیا از حقوق بشر و تمدن حرف می زنند اما با ماشین و اسب از روی مردم رد می شوند و بر روی کودکان سم می ریزند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز زمینه های بسیار خوبی در دنیا شکل گرفته که باید از آن بهره برداری کنیم اما به شرط اینکه چهره مقدس اسلام را خراب نکنیم گفت: آمریکایی ها و اروپایی ها به همراه مرتجعین منطقه برای اینکه چهره اسلام را خراب کنند و افکار عمومی را از اسلام منحرف سازند، داعش را به وجود آوردند.
شهید سلیمانی روح مبارزه با کفر را در رزمندگان احیا کرد
فتوتیتر/امام خامنه ای:پیروی واقعی از ائمه معصومین، مبارزه با کفر و نفاق است
متابعت عملی از ائمه معصومین در استمرار مبارزه با کفر و نفاق است/ مبارزه با ظالمان منحصر به مبارزه با شمشیر نیست
امام جمعه بیرجند تأکید کرد: نفاق آن دسته از افرادی که به اسم اسلام و انقلاب کارهای خلاف انقلاب و اسلام را انجام می دهند و نسل بشر را گمراه می کنند بسیار بدتر از آنهایی است که اسلام را با چهره داعش گریم می کنند.
عبادی یادآور شد: در سال 55 آیت الله خزعلی در حوزه علمیه قم درس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری