امام جمعه منطقه مرزی ازگله گفت: اتاق فکر مستکبران جهان به خصوص رژیم منحوس اسرائیل و آمریکای جهانخوار با حضور گسترده نسل جوان در راهپیمایی ۱۳ آبان برای همیشه متلاشی خواهد شد.

- اخبار استانها -
ماموستا محمد براتی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه  با بیان اینکه حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز 13 آبان در حقیقت اتاق فکر آمریکا و اسرائیل را متلاشی خواهد کرد اظهار داشت: دانشجویان متعهد و انقلابی در سال 58 با تسخیر لانه جاسوسی برای همیشه تاریخ پای آمریکا را از حضور در کشور ایران قطع کردند و ما باید یاد و خاطره است شهدای دانش آموز و دانشجو را گرامی بداریم و راه آنها را ادامه بدهیم.
وی با اشاره به اینکه در جریان فتنه های اخیری که در عراق، لبنان و سوریه به وجود آمده دست استکبار گرامی از جمله آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی به راحتی قابل مشاهده است عنوان کرد: مردم عراق باید در این ناآرامی های اخیر با بصیرت عمل کنند و به به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش فرا دهند و کاری نکنند که صحنه برای جولان دادن نیروهای مستکبر آمریکایی در منطقه فراهم شود.
تهران| مراسم راهپیمایی 13 آبان در شهرستان های استان تهران آغاز شد
مرگ بر آمریکا در آسمان یزد طنین انداز شد؛ آغاز راهپیمایی 13 آبان در شهر جهانی
آغاز راهپیمایی 13 آبان در مقابل لانه جاسوسی آمریکا؛ دانش آموزان پرچم آمریکا را به آتش کشیدند
امام جمعه منطقه مرزی ازگله با بیان اینکه آمریکا برای تحقق اهدف خود ناآرامی در عراق را طراحی کرده است گفت: پیروی از فرامین قرآنی و رهبری مانع ایجاد تفرقه بین مسلمان شیعه و سنی می شود.
وی با اظهار اینکه تمام تحرکات منطقه تحت کنترل نیروهای امنیتی ایران است گفت: قدرت ایران از دیدگاه تمام آزادی خواهان جهان قابل تحسین است و ایران اکنون به یک قدرت جهانی تبدیل شده است.
امام جمعه منطقه مرزی ازگله با اشاره به اینکه حضور ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار