مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از بعد از ظهر شنبه سوم خرداد در غرب سواحل خزر بارش باران و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود، گفت: تا اواسط هفته آینده روند افزایشی تدریجی دما در اغلب مناطق کشور خواهیم داشت.

صادق ضیائیان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره وضعیت جوی کشور در تعطیلات پیش رو و روز جاری اظهار داشت: در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در شرق هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار پراکنده گاهی رعد و برق با وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: روز آینده در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، همچنین اردبیل به ویژه در شمال این استان ها افزایش ابر، رگبار پراکنده و رعد و برق پیش بینی می شود که این شرایط روز شنبه در ارتفاعات زاگرس مرکزی و غرب اصفهان حاکم است.
ضیائیان افزود: روز شنبه سوم خرداد خصوصا در ساعات بعد از ظهر با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر در غرب سواحل خزر بارش باران و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار داشت: روز یکشنبه چهارم خرداد در سواحل خزر، غرب و شمال غرب و دامنه های شرقی زاگرس در استان های اصفهان، چهار محال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد رگبار باران و رعد و برق پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: روز دوشنبه در مناطقی که ذکر شد بارش کاهش می یابد و در شمال غرب و سواحل شمالی بارش پراکنده خواهیم داشت.
ضیائیان افزود: روزهای ششم و هفتم خرداد در استان های گیلان، قزوین و مازندران و نیز در دامنه های زاگرس مرکزی در غرب اصفهان و استان مرکزی بارش پراکنده داریم.
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی تصریح کرد: طی دو روز آینده در سواحل شمالی کشور و اردبیل افزایش محسوس دما پیش بینی می شود و از یکشنبه 4 خرداد کاهش محسوس دما در این مناطق داریم.
وی افزود: تا اواسط هفته آینده در بقیه نقاط کشور روند تدریجی افزایش دما پیش بینی می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری