سرمربی تیم فوتبال تراکتور از عملکرد بازیکنان باتجربه اش نظیر محمد عباس زاده، احسان حاجی صفی و اشکان دژاگه ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان سرمربی تراکتور پس از پیروزی مقابل مس رفسنجان در نشست خبری، اظهار کرد: نمی خواهم بگویم ما سراسر خوب بودیم، چون امروز یک بازی بسیار پایاپای را تجربه کردیم، اما در هفته های اخیر به جز بازی با سپاهان که به این شکل بود، مقابل دو حریف دیگرمان رقیب را تحت فشار گذاشته بودیم.
وی افزود: می دانستم که مس تیم دونده ای است. امروز روی هر دو سرمربی فشار بود و روی تراکتور بیشتر، چون ما باید پاسخگوی 30 میلیون هوادار تُرک زبان باشیم. امروز تجربه محمد عباس زاده و بازیکنانی مانند اشکان دژاگه و احسان حاج صفی کمک کرد که برنده این بازی شویم.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: این بازی یک گل بیشتر نداشت و اگر مس رفسنجان به گل می رسید، عرصه برای ما تنگ می شد. این روزها هواداری در ورزشگاه نیست که حریف را تحت فشار بگذارد. به هر دو تیم تبریک می گویم. تیم حریف ما را تحت فشار گذاشت و ما هم فشار زیادی را تحمل کردیم و به خاطر وضعیت جدول باید پیروز می شدیم.
منصوریان افزود: تفاوت ما با مس رفسنجان، گلی بود که به ثمر رسید و البته بازیکنان مان که بسیار متحد هستند. ما تبدیل به خانواده ای شدیم که برای خوشحالی هواداران می جنگیم. این پیروزی را هم به پرشورها تقدیم می کنیم و امیدوارم آن را از ما قبول کنند.
وی به تمجید از تیم مس رفسنجان پرداخت و گفت: از مسئولان خواهش می کنم سرمایه ای مانند محمد ربیعی را نسوزانند. این تیمی که دیدم، امسال در لیگ برتر خواهد ماند. محمد ربیعی در یک فضای علمی ورود کرده است و از مسئولان خواهش می کنم که به او فرصت بدهند. اگر پشت سرمربی بمانید، قطعاً موفق خواهید شد.
سرمربی تیم تراکتور در مورد حواشی دقایق ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار