مدیرعامل برق منطقه ای باختر با اشاره به اقدامات انجام شده در این حوزه، گفت:دنبال جذب سرمایه گذار برای نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی برق هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، فرهاد شبیهی، مدیرعامل برق منطقه ای باختر در دیدار با فرماندار ویژه شهرستان ملایر با اشاره به اینکه به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم تا بتوانیم نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی برق را به شهرستان ملایر بیاوریم، اظهار کرد: برخی از پُست های برق شهرستان ملایر بازسازی و به روز رسانی شده است.
شبیهی ادامه داد: با انجام تمام این فعالیت ها در حوزه برق شهرستان بار مصرف در صنعت نزدیک به ۱۰۰ درصد می سد که این یک امتیاز ویژه در استان و حتی در کشور برای شهرستان به شمار می رود.
فرماندار ملایر نیز با بیان اینکه در سال گذشته و با پیگیری های انجام شده حدود ۳۰ میلیارد تومان در حوزه برق شهرستان کار انجام شده است، گفت: پُست جدید برق ملایر با پیگیری های انجام شده در حال اتمام است و تجهیزات مورد نیاز هم تهیه شده که می تواند مشکلات برق مساکن مهر و برخی مناطق شهر ملایر را به طور کامل مرتفع کند.
قدرت الله ولدی اظهار کرد: با تفاهم نامه ای که امضاء شده، مشکل برق در شهرک صنعتی جوکار در آینده ای نزدیک به طور کامل رفع می شود.
وی با اشاره به اینکه یکی از درخواست هایی که سرمایه گذاران دارند، ایجاد زیرساخت های لازم است، تصریح کرد: ما در شهرستان تمام تلاشمان این است که این زیرساخت ها مهیا و آماده باشد.
ولدی خاطرنشان کرد: کلنگ شهرک گلخانه ای شهرستان به دست استاندار همدان در سال گذشته زده شد و در حال ایجاد زیرساخت های مناسب به ویژه برق برای این شهرک هستیم.
فرماندار ملایر با بیان اینکه با فعالیت ها و کارهای خوبی که در حوزه برق در ملایر انجام شده توانستیم مدت زمان خاموشی برق را به حداقل برسانیم، گفت: باید از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری