مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از همکاری مؤثر نیروی انتظامی استان در کاهش سرقت دریچه های آب و فاضلاب قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علی جان صادق پور در دیدار با سردار سید محمود میر فیضی فرمانده نیروی انتظامی استان ضمن قدردانی از تعاملات و همکاری های بسیار خوب نیروی انتظامی با شرکت آب و فاضلاب استان گفت: این همکاری ها پایداری خدمات بی وقفه شرکت آب و فاضلاب به مردم استان را به دنبال داشته است.
وی با اشاره به وجود بیش از 5 هزار کیلومتر شبکه و خطوط انتقال آب و فاضلاب شهری و روستایی و حدود 200 چاه و بیش از 45 هزار دریچه و منهول در استان اظهار داشت: در سایه تعامل با نیروی انتظامی استان، حفاظت فیزیکی از این تأسیسات با حساسیت بیشتری انجام می گیرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم سرقت های دریچه های آب و فاضلاب در سطح شهر را یکی از مشکلات آبفا عنوان کرد و یادآور شد: سرقت این دریچه ها علاوه بر هزینه های مالی که به شرکت آب و فاضلاب وارد می کند برای همشهریان نیز خطرات جانی به دنبال دارد.
وی با بیان اینکه در سال های 96 و 97 بیش از هزار دریچه آب و فاضلاب در شهر به سرقت رفته است، اذعان داشت: در این زمینه جلساتی با نیروی انتظامی برگزار و نسبت به تشدید مباحث حفاظتی اقدام کردیم به گونه ای که سرقت دریچه ها از ابتدای سال 98 تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به حدود 108 دریچه رسیده است.
دکتر صادق پور در پایان سخنان خود از همکاری نیروی انتظامی در رفع تصرفات حریم خط لوله آبرسانی از چاه های علی آباد به قم قدردانی کرد.

عناوین مهم خبری