ایلام - ایرنا - معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده روز شنبه ۲۸ دی ماه به منظور تصویب بیستمین سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده به استان ایلام سفر کرد که حاشیه هایی به همراه داشت.

با توجه به اینکه سفر حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری که قرار بود چهارشنبه هفته قبل انجام شود بدلیل همزمانی با سیل استان های شرقی به زمان دیگری موکول شده بود برخی رسانه ها و کانال های خبری از جمله خبرگزاری فارس، سفر ابتکار را به این موضوع نسبت دادند.
این درحالیست که به گفته قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام سفر رییس جمهوری لغو نشده و تنها به زمان دیگری موکول شده است و در آینده نزدیک انجام خواهد شد اما خبرگزاری فارس در گزارشی سفر ابتکار را توجیهی برای عدم حضور رییس جمهوری در استان قلمداد کرده بود.
ابتکار در این سفر یکروزه ضمن حضور در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان ایلام و تصویب سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان ایلام با جمعی از ورزشکاران و نخبگان استان و خانواده شهید دفاع مقدس دیدار کرده و از بازارچه خوداشتغالی زنان و یک مرکز کارآفرینی زنان روستایی بازدید کرد.
سفر ابتکار به استان ایلام به روال سفر به دیگر استان های دیگر کشور و با هدف تصویب سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده انجام شد اما برخی با ارتباط موضوع این سفر با لغو سفر رییس جمهوری، اصل حضور وی در استان را به حاشیه کشاندند و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده را به انتشار جوابیه وادار کردند.
روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده در پی نگارش گزارشی از خبرگزاری فارس در خصوص سفر معصومه ابتکار به استان ایلام جوابیه ای منتشر و تاکید کرده است دلیل اصلی این سفر تصویب سند ارتقای وضعیت اجتماعی زنان بوده و هیچ ارتباطی به سفر رییس جمهوری ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار