سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی اعلام کرد که سنگربان اول این تیم حساس ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس را از دست می دهد.

خبرورزشی: پپ گواردیولا، سرمربی تیم منچسترسیتی در نشست خبری پیش از بازی یکشنبه شب شاگردانش مقابل لیورپول اعلام کرد که ادرسون، دروازه بان برزیلی آبی پوشان شهر منچستر به این بازی نمی رسد.
سیتی رده دومی یکشنبه شب از ساعت ۲۰ به وقت تهران در یک بازی بسیار حساس در خانه لیورپول صدرجدولی به میدان می رود، اما ادرسون که در بازی اخیر شاگردان پپ گواردیولا در لیگ قهرمانان اروپا مقابل آتالانتا از ناحیه ران مصدوم شد به این بازی نمی رسد. به این ترتیب در شرایطی مشابه با بازی مقابل آتالانتا، کلودیو براوو از دروازه بان آبی پوشان شهر منچستر محافظت خواهد کرد.
گواردیولا در نشست خبری به خبرنگاران گفت: ادرسون نمی تواند بازی کند و من نمی دانم که این وضعیت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. با این حال ما یک دروازه بان طراز اول دیگر داریم. کلودیو براوو از پس کار برمی آید. ما فصل گذشته با لطف عملکرد خوب براوو قهرمان جام اتحادیه و جام حذفی شدیم. او دروازه بانی فوق العاده است.
براوو در حالی مقابل لیورپول به میدان می رود که از ماه می سال ۲۰۱۸ در لیگ برتر بازی نکرده است. با این حال گواردیولا به او اعتماد دارد. او افزود: چرا نباید به بازیکنانم اعتماد داشته باشم؟ من هم در دوران بازیگری ام دوست نداشتم بازیکنی باشم که سرمربی ام به من اعتماد ندارد. من هر روز عملکرد براوو را در تمرینات می بینم و می دانم که او چقدر خوب است.
ما قرار نیست بازی را به خاطر اینکه براوو درون دروازه می ایستد، ببازیم. او سال ها در سطح بالا بازی کرده است و من برای او احترام فراوانی قائلم. ناکامی ما در اولین فصل (فصل اول مربیگری گواردیولا در منچسترسیتی) کار آسانی است، اما واقعیت این است که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار