تسنیم نوشت: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن بر قدرت جمهوری اسلامی ایران اعتراف و اذعان دارد گفت: دشمن جرات شلیک حتی یک تیر به سمت ما را ندارد.

سردار علی فدوی در اراک، با اشاره به پاسخ قاطع جمهوری اسلامی ایران در برابر هرگونه تعهدی، تجاوز و یا ماجراجویی دشمن اظهار داشت: دشمنان ما از خبیث ترین افراد هستند که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون بارها علیه این انقلاب و نظام سخن گفته و عمل کرده اند که البته این رفتارها و سخنان دشمنان خبیث ما همچنان ادامه دارد اما با این حال، قدرت جمهوری اسلامی ایران، عظمت و اقتدار نظام اسلامی ما به حدی رسیده که دشمن براین قدرت و صلابت و اقتدار اعتراف و اذعان دارد.
وی افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران به الگوی موفق برای همه آزادی خواهان دنیا و مسلمانان جهان تبدیل شده و این موضوعی است که سایرین نیز به آن اعتراف می کنند که این بیانگر عظمت و شکوه انقلاب اسلامی است.
فدوی ادامه داد: دشمنان بدانند که در برابر هر تعدی یا کوچکترین حرکتی علیه کشور و انقلاب اسلامی، جوابی سخت، محکم و قاطع دریافت می کنند، این درحالی است که با گذشت بیش از 30 سال از پایان جنگ کشوری جرات شلیک حتی یک گلوله و تیر به سمت ما را ندارد که نشان می دهد دشمن به قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی به خوبی واقف است.
وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی نقشی مهم در تفکر مردم دنیا داشته به طوری که چه در لبنان، چه در فلسطین و یمن، عراق و سوریه و هرجایی که ملت مسلمان، ملتی آزاده با اقتدای به جمهوری اسلامی حرکتی ضد استکبار و ظلم به راه انداخته دشمن در آن منطقه با شکست مواجه شده به طوری که حتی برای یک بار استکبار جهانی، آمریکا و شیاطین نمی توانند بگویند اقدامی کرده ایم که با موفقیت مواجه شده است.
جانشین فرماندهی کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: وضعیت کنونی انقلاب اسلامی و دشمنان آن مهم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار