مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا، گرما، نبود اینترنت و محرومیت آموزش دانش آموزان جنوب کرمان را سخت کرده است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، احمد اسکندری نسب بعد از ظهر امروز در ستاد استانی مدیریت ویروس کرونا در کرمان که با حضور محمدصادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان و حمیدرضا رشیدی نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا آموزش های فضای مجازی برای دانش آموزان راه اندازی شد.
افزایش چشمگیر مبتلایان به کرونا در استان کرمان / شیوع کرونا در جنوب کرمان افزایش یافت
آمار فوتی های کرونا در جنوب کرمان نگران کننده است؛ گرما و اقلیم تاثیری در کنترل بیماری نداشت
آخرین جزئیات برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی در کرمان/ بیش از 50 درصد دانش آموزان کرمانی از "شاد" استفاده می کنند
وی با بیان اینکه به دنبال ارتباط دو سویه دانش آموز و معلمان بودیم شبکه شاد نیز راه اندازی شد و پیامدهای خوبی داشت گفت: 60 درصد دانش آموزان در استان کرمان از طریق پیام رسان شاد آموزش های لازم را دیدند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه از 27 اردیبهشت نیز مدارس استان بازگشایی شدند افزود: در طول هفته گذشته حدود 15 درصد از دانش آموزان استان کرمان در مدارس حاضر شده و رفع اشکال داشته اند.
وی با بیان اینکه هفته گذشته و این هفته با تشکیل شورای مدرسه و تشخیص این شورا امتحانات مدارس برگزار خواهد شد گفت: هنوز برنامه ای برای برگزاری امتحانات پایه نهم به استان ابلاغ نشده است.
اسکندری نسب با اشاره به اینکه در شهرهای جنوبی استان کرمان ابتلای به ویروس کرونا افزایش پیدا کرده است افزود: از طرف دیگر گرمی هوا نیز شرایط را برای حضور دانش آموزان سخت تر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری