شهید محمد ابراهیمی در وصیت نامه خود آورده است: شهادت تزریق خون به جامعه است و این شهیدان هستند که به پیکر اجتماعات خون وارد می کنند و آنان را از حالت سکون به حرکت درمی آورند.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با شهید محمد ابراهیمی:
 بسم الله الرحمن الرحیم
ولا تحسبن الذین قتلو ا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون
هنگامی که نیروی مسلمان و مبارز به سلاح ایمان مجهز شوند و خط سرخ شهادت را فرا راه خویش قرار دهند پیروزی حق بر باطل حتمی خواهد بود.
دشمنان اسلام و کفار اگر هم به آخرین و مدرن ترین سلاح های جنگی مجهز باشند سرنوشتی جز شکست نخواهند داشت.
ای نیروهای شرک و ای غارتگران تاریخ! این ملت غیور و شهیدپرور ایران زیر بار ذلت شما نخواهد رفت و تا آخرین نفس با شما دشمنان نبرد خواهند کرد و خون خود را فدای اسلام خواهند کرد. 
من به عنوان یکی از اعضای این ملت قهرمان قدم در این راه می گذارم و تا آخرین قطره خون خود با شما مزدوران کثیف مبارزه خواهم کرد و خونم را فدای اسلام، امام، امت و جمهوری اسلامی ایران می کنم. خداوند متعال را از ته دل سپاس و شکر می کنم که این سعادت بی نظیر را نصیب من می کند.
خواهران و برادران اگر شهید شدم و در میان شما نبودم به منافقان خودبین و دشمنان اسلام و ایران انقلابی بگویید که ما هرگز تسلیم نخواهیم ...

سرخط اخبار