ورزش ایران در فاصله 9ماه مانده تا المپیک توکیو در خوابی عمیق فرو رفته است.
به گزارش تابناک ورزشی، در حالی که ۲۷۶ روز برای بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو فرصت باقی است، خیلی از کشور ها کار های مربوط به کمپ تمرینی، لباس کاروان، اسپانسر، محل اسکان و... را برای حضور در مهم ترین تورنمنت ورزشی جهان انجام داده اند. از حریفان آسیایی ایران کشوری مانند هند در توکیو و در محلی نزدیک به دهکده ورزشکاران کمپ خود را اجاره کرده و کشور هایی مانند چین تایپه و فیجی هم کمپ تمرینی خود را مشخص کرده اند.
تدارک کشور ها برای قدرت نمایی در المپیک
با توجه به فاصله کمی که به بازی های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو باقی مانده، بسیاری از شهر های مختلف ژاپن در حال آماده سازی شرایط برای میزبانی از کشور های مختلف هستند. برای ترویج دوستی و میهمان نوازی، دولت ژاپن شهر های مختلف را ترغیب کرده تا میزبان ورزشکاران بین المللی باشند. این شهر های میزبان امکانات آموزشی را در اختیار آن ها قرار می دهد و در عین حال فرصتی برای تقویت رشد اقتصادی محلی نیز خواهد داشت.
کشور های حاضر در المپیک توکیو از حالا با میزبان تفاهمنامه هایی را به امضا رسانده و حتی کمپ ها و محل اسکان خود را مشخص کرده اند. به عنوان مثال برای ورزشکاران هندی خانه ای به مساحت دو هزار و ۲۲۷ متر مربع در نظر گرفته شده که در منطقه آرایکه نزدیک به دهکده ورزشکاران در توکیو واقع شده است. ورزشکاران فیجی هم قرار است قبل از المپیک در آویتا اقامت کنند که در فاصله ۸۰ کیلومتری توکیو قرار دارد. سایر مدعیان هم کار های لازم برای اقامت را انجام داده اند.
ورزش ایران غرق در حاشیه!
تمامی کشور ها در حالی تلاش می کنند که قدرت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار