باهنر درباره اینکه بسیاری معتقدند جوانان نزدیک به سعید جلیلی از کادرسازی قوی تری برخوردارند و می توانند لیست اصولگرایان را به نفع خود متمایل کنند گفت: این صحبت ها توهم است.

آفتاب نیوز :
محمدرضا باهنر، دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری، در پاسخ این سوال که براساس شنیده ها تعداد قابل توجهی از لیست اصولگرایان را، که قرار است با جوانان بسته شود، طیف جوانان نزدیک به تفکر و بینش سعید جلیلی تشکیل می دهند، گفت: چنین چیزی نیست و این صحبت ها بی خود مطرح می شود.
باهنر ادامه داد: واقعیت این است که در بدنه شورای ائتلاف این نظر وجود دارد که هم تعداد جوانان بیشتر شود و هم تعداد خانم ها افزایش پیدا کند. چنین تفکری وجود دارد، اما هنوز بر سر اینکه این لیست نهایتاً چگونه بسته شود بحث است.
او درباره اینکه بسیاری معتقدند جوانان نزدیک به سعید جلیلی از کادرسازی قوی تری برخوردارند و می توانند لیست اصولگرایان را به نفع خود متمایل کنند گفت: این صحبت ها توهم است.
او درباره تاثیرگذاری چهره هایی مانند خودش، اسدالله بادامچیان و اعضای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات پیش رو و تهیه فهرست انتخاباتی اصولگرایان عنوان کرد: ما صرفاً نظرات مشورتی خود را مطرح می کنیم و در مدیریت دخالتی نداریم.
باهنر همچنین درباره حضور چهره های باتجربه و قدیمی تر در لیست نهایی اصولگرایان گفت: من خودم شخصاً اعلام کرده ام که در انتخابات به عنوان کاندیدا شرکت نمی کنم. همچنین من هنوز از چگونگی چینش حضور باتجربه ها اطلاعی ندارم.
برخی به قیمت سوخت اعتیاد پیدا کرده بودند/نمایندگان پیگیر وعده های جبرانی دولت باشند
محمدرضا باهنر دبیرکل حزب جامعه اسلامی مهندسین همچنین در نشست خبری که صبح روز ۲۷ آبان ماه برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم کسانی که کمر همت بسته اند تا از منافع اقتصادی منطقه استفاده کنند و از هیچ کار غیر انسانی هم ابایی ندارند، سر جای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار