رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن گفت: به جهت اجرای دستورالعمل های بهداشتی، اکثر فعالیت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن از طریق فضای مجازی اجرایی می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، مخاطبان این رسانه در سامانه مردمی « فارس من » سوژه ای را تحت عنوان « فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن چه اقداماتی انجام داده است؟ » به ثبت رسانده و درخواست پیگیری پیرامون این موضوع را داشته اند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن در گفت وگو با خبرنگار فارس در بردسکن اظهار کرد: در ایام و روزهای کرونایی که در کشور حاکم است این اداره هیچ گونه اجتماعی را در محل اداره و یا سالن های تحت پوشش نداشته است و بنابراین از طریق فضای مجازی اجرای کلیپ، مسابقات فرهنگی، جنگ شادی، شب شعر، موسیقی آنلاین، مسابقات قرآن، قصه گویی و کتابخوانی اجرا شده است که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.
مجید مفتوحی با بیان اینکه در راستای فعالیت های مردمی با استقرار اتاقی در این اداره، پویش مردمی در بحث مبارزه با ویروس کرونا در این اداره شکل گرفت، گفت: در طول مدت اجرای طرح، تعداد 10 هزار پک بسته بندی لوازم بهداشتی با حضور هنرمندان و علاقه مندان به کار خیر تهیه و توزیع شد.
وی به جمع آوری 162 میلیون تومان کمک مردمی از طریق مجمع خیرین سلامت در شهرستان اشاره و عنوان کرد: توزیع 42 هزار ماسک، فعالیت دیگر این پویش با هماهنگی و همدلی که توسط نیروهای این اداره بود عملیاتی شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن با اشاره به تهیه پارچه و مواد اولیه تولید ماسک بیان کرد: این ماسک ها توسط 20 کارگاه که به صورت خود جوش از بانوان شهرستان فعال شده بود، تولید شد.
مفتوحی با بیان اینکه سه مرحله پک های بهداشتی بین هنرمندان سطح شهرستان توزیع شده است، گفت: در حال حاضر تا عادی شدن روند امور اطلاع رسانی برنامه های این اداره توسط فضای مجازی صورت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری