معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان از حمایت از بخش تولید استان خبر داد و گفت: بانک ها با تامین سرمایه درگردش و منابع مالی به بهبود تولید و تثبیت اشتغال در استان کمک کردند.

به گزارش ایسنا-حشمت الله عسگری در نشستی با مدیریت سرپرستی امورشعب بانک ملت استان بر ضرورت تداوم همکاری بانک ها با واحدهای تولیدی و صنعتی و خصوصا واحدهای مشکل دار تاکید و اظهار کرد: خوشبختانه امسال منابع بانکی خوبی با هدف ایجاد رونق تولید به این بخش اختصاص یافته است.
وی با بیان اینکه بانک های این استان همراهی وتعامل خوبی با مسوولان استان در راستای حمایت از بخش صنعت و تولید داشتند افزود: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با همراهی بانک ها توانسته گام های موثری در جهت رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی استان و تثیت اشتغال در استان بردارد .
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با تقدیر از بانک ملت استان گفت: خوشبختانه شعبات بانک ملت در استان امسال با پرداخت به موقع تسهیلات نقش موثری در این زمینه داشتند.
وی از تلاش برای رفع دغدغه های فعالان بخش خصوصی خبر داد و افزود: بخش تولید برای بهره مندی از منابع بانکی با برخی مشکلات روبرو است که انتظار می رود بانک ها به رفع آن کمک کنند.
عسگری خاطرنشان کرد: بانک ملت استان سمنان با هدف پویایی و تحرک بیش از پیش چرخه اقتصاد استان همواره اقدامات مطلوبی در خصوص حمایت از بخش خصوصی انجام داده است که این روند می باست با هدف افزایش جلب رضایت مردم علی الخصوص تولید کنندگان و سرمایه گذاران استان ادامه یابد .
مرادی مدیریت بانک ملت استان سمنان در این دیدار از افزایش ۲۰ درصدی منابع بانکی این بانک در مقایسه با ۶ ماهه اول سال قبل خبر داد و گفت: در ۶ ماهه اول سال ۹۸ رقمی بالغ بر یک هزار و ۳۰ میلیارد ریال از منابع مالی این بانک در قالب تسهیلات رونق تولید به تولیدکنندگان استان پرداخت شده است.
وی با اشاره ...

سرخط اخبار