پیشکسوتان مایه عزت و سربلندی انسان /از تجربیات پیشکسوتان جهاد وشهادت استفاده شود

بسیج نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱
سرهنگ مهجوری گفت:ایثارگری ها، رشادت ها جان فشانی ها رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی، به عنوان اسطوره های صبر و استقامت، ایثار، شجاعت و دلاوری در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت شده و دیدار با خانواده پاسداران، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است.

سرهنگ مهجوری فرمانده سپاه شازند در گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری بسیج  استان مرکزی از شازند در خصوص اهمیت این سرکشی ابرازکرد:باید از تجربیات این دلاورمردان در زمینه های مختلف استفاده نماییم .
فرمانده سپاه شازند خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده های معظم پاسداران و پیشکسوتان مایه عزت و سربلندی انسان می شود و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری تأثیر به سزایی در تربیت نسل های بعدی کشور دارد.
وی در ادامه تصریح کرد: ایثارگری ها، رشادت ها جان فشانی ها رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی، به عنوان اسطوره های صبر و استقامت، ایثار، شجاعت و دلاوری در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت شده و دیدار با خانواده پاسداران، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است.
مهجوری بیان داشت: اخلاص و ولایت مداری دو شاخصه مهم یک بسیجی واقعی است و باید نسبت به تقویت این امر اقدامی اساسی انجام دهیم.
وی با اشاره بر لزوم حضور پیشکسوتان در حوزه ی فرهنگی خاطرنشان کرد: امروز جهاد فرهنگی در وسعت بیشتری نیازمند حضور شما پیشکسوتان است و امیدواریم با تلاش های شما غیورمردان بتوانیم قدمی موثر در راه ترویج فرهنگ اسلام و عاشورا برداریم.