ریزش ۴۷ هزار واحدی بورس امروز بار دیگر سهامداران خسته از نوسان شدید بازار در دو ماه اخیر را با ابهامی تازه روبرو کرد که ریزش شاخص در شاریط کنونی متوقف نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، شاخص کل در بازار بورس امروز ۴۷ هزار ۱۰۴ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۵۱۴ هزار واحد رسید.براساس معاملات امروز بیش از چهار میلیارد و ۲۰۱ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۶۳ هزار و ۴۶ میلیارد ریال داد و ستد شد.
همچنین شاخص کل (هم وزن) با پنج هزار و ۵۱۶ واحد کاهش به ۴۰۶ هزار و ۴۴۱ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) با سه هزار و ۶۱۴ واحد افت به ۲۶۶ هزار و ۲۸۹ واحد رسیدند.
شاخص بازار اول ۴۲ هزار و ۶۴۲ واحد و شاخص بازار دوم ۶۲ هزار و ۷۴۸ واحد کاهش داشتند.
علاوه بر این در بین تمامی نمادها، نماد گروه صنعتی پاکشو (پاکشو) با ۲۹۱ واحد، باما (کاما) با ۲۲۶ واحد، سایز اشخاص بورس انرژی (انرژی ۳) با ۲۱۴ واحد، بهساز کاشانه تهران (ثبهساز) با ۹۰ واحد، پدیده شیمی قرن (قرن) با ۷۰ واحد، تولیدی چدن سازان (چدن) با ۶۱ واحد، دارویی درازک (درازک) با ۳۹ واحد، رادیاتور ایران (ختور) با ۳۸ واحد، فرآورده های نسوز ایران (کفرا) با ۳۵ واحد، نوسازی و ساختمان تهران (ثنوسا) با ۳۲ واحد و معدنی دماوند (کدما) با ۳۲ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند.
در مقابل نماد فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) با چهار هزار و ۷۹ واحد، ملی صنایع مس ایران (فملی) با سه هزار و ۵۳۰ واحد، شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو) با دو هزار و ۲۱۴ واحد، معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) با یک هزار و ۸۶۴ واحد، پالایش نفت اصفهان (شپنا) با یک هزار و ۸۲۴ واحد، پالایش نفت تهران (شتران) با یک هزار و ۷۲۱ واحد، پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با یک هزار و ۵۸۹ واحد، بانک ملت (وبملت) با یک هزار و ۴۷۴ واحد، گسترش نفت و گاز پارسیان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار