کیوسک بین الملل تابناک

تحریم پمپئو و ۲۷ مقام آمریکایی توسط چین / روایت واشنگتن پست از ۳۰۵۷۳ دروغ ترامپ در دوره ریاست جمهوری / پیام تبریک رهبران جهان به بایدن / ادامه مرگ سفرای روسیه با فوت سفیر این کشور در زامبیا

لوگوی تابناک تابناک . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۳۱
پیام تبریک رهبران جهان به بایدن، به دست گرفتن اکثریت سنا توسط دموکرات ها، تحریم پمپئو و ۲۷ مقام آمریکایی توسط چین، روایت واشنگتن پست از ۳۰۵۷۳ دروغ ترامپ در دوره ریاست جمهوری و ادامه مرگ سفرای روسیه با فوت سفیر این کشور در زامبیا، از جمله مهم ترین خبر ها و رویداد های بین المللی در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.

کیوسک بین الملل تابناک: پیام تبریک رهبران جهان به بایدن، به دست گرفتن اکثریت سنا توسط دموکرات ها، تحریم پمپئو و ۲۷ مقام آمریکایی توسط چین، روایت واشنگتن پست از ۳۰۵۷۳ دروغ ترامپ در دوره ریاست جمهوری و ادامه مرگ سفرای روسیه با فوت سفیر این کشور در زامبیا، از جمله مهم ترین خبر ها و رویداد های بین المللی در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
پیام تبریک رهبران جهان به بایدن 
برای مشاهده اصل خبر بر لینک زیر کلیک کنید.
رهبران جهان واکنش های نسبتا مثبتی به ریاست جمهوری بایدن داشتند.
به گزارش رویترز، اورزولا فون درلاین، رئیس کمیسیون اروپایی در توییتی نوشت: ایالات متحده آمریکا بازگشت و اتحادیه اروپا آماده است، برای ارتباط با شریک دیرین و قابل اعتمادش برای دمیدن نفسی تازه به ائتلاف دیرینمان. منتظر همکاری با یکدیگر با جو بایدن هستیم.
بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس
منتظر همکاری با بایدن و دولت او هستم تا شراکت میان دو کشور تقویت شود و بتوانیم براساس اولویت هایمان کار کنیم: از تغییرات آب و هوایی تا همکاری برای مقابله با پاندمی و تقویت امنیت ترانس آتلانتیک.
والتر اشتاینمایر، رئیس جمهور آلمان
امروز روز خوبی برای دموکراسی است. در آمریکا با تغییرات بزرگی روبرو هستیم چالش های بزرگ و شگفت. به رغم تلاش ها برای ضربه زدنها، نهاد های آمریکایی، کارگزاران انتخاباتی و دولت، سیستم قضایی و کنگره ثابت کردند که قوی هستند. من امروز خوشحالم که جو بایدن به عنوان رئیس جمهور سوگند یاد کرد و به کاخ سفید می رود. می دانم آلمانی ها نیز همین احساس را دارند.
پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان
تحت رهبری شما مردم آمریکا با اقتدار سیاسی و ارزش های مذهبی و قومی که از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار