وقتی پنالتی نادرست پیکان در بازی با ذوب آهن برگشت هم مهدی تارتار ناراحت شد و هم دستیارانش. هر کادر فنی دیگری هم بود ناراحت می شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
به این خاطر کهمهدی تارتارو دستیارانش نزدیک به صحنه نبودند و مطمئن نبودند که حسین پورامینی هیچ برخوردی با مدافع حریف نداشته و از همه مهتر پنالتی گرفته شده می توانست آنها را به سه امتیاز بازی برساند. اما مهدی تارتار در پایان بازی و در کنفرانس خبری ابراز خوشحالی کرد از اتفاقی که رخ داده؛ یعنی برگشت پنالتی ذوب آهن که این رفتار جای تحسین دارد. همین طور ادعای حسین پورامینی هافبک دفاعی تیمپیکانکه گفته بازیکن ذوب آهن روی او خطا نکرده است.
در صحبت های مهدی تارتار در پایان بازی خواندیم:
من به هیچ وجه راضی نبودم ذوبآهن متضرر شود. خدا را شکر عدالت اجرا شد. در زمانی که داور رأیاش را برگرداند ناراحت شدم و به داور چهارم اعتراض کردم، اما بعدا صحنه را دیدم. همین که داور جسارت و شجاعت کرد پنالتی را برگرداند قابل تحسین است. بازیکن ما هم شرف داشت که به داور گفت، بازیکن ذوبآهن با من برخوردی نداشته است. خوشحالم که عدالت اجرا شد، برای همه تیمها دوست دارم این عدالت اجرا شود و VAR وارد فوتبالمان شود و کسی ضرر نکند. امیدوارم همه مثل بازیکن ما صداقت داشته باشد.
این رفتار از سوی مهدی تارتار و شاگردش یعنی حسین پورامینی شایسته تحسین است. به خصوص که مهدی تارتار در پایان بازی از داور چهارم بازی عذرخواهی کرد. اشتباه داوری ناراحت کننده است. چه به سود تیم میزبان و چه به سود تیم میهمان. بدون شک مربی ای که از اشتباه داوری به سود تیمش خوشحال شود بدین معنی است که برد با تضییع حق حریف را هم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار