علی دایی به سرمربیگری در تراکتورسازی نزدیک شد

24 آنلاین نیوز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۹

همچنان گفته می شود محتمل ترین گزینه برای نیمکت تراکتورسازی تبریز علی دایی است.
به گزارش خبرورزشی، تماشاگران تیم تراکتورسازی در بازی با پارس جنوبی علیه لیکنس و شاگردانش شعار دادند. شعار هایی که البته خودجوش بود و به طور پراکنده در بخش های مختلف استادیوم سر داده شد. تساوی برابر پارس جنوبی بهترین بهانه بود برای طرفداران تراکتورسازی تا ناراحتی های خود ناشی از عدم قهرمانی تیم در این فصل از بازی ها را بروز دهند. در فصلی که تراکتورسازی بیشترین هزینه را متحمل شد و ستاره ها را به خدمت گرفته بود تیم در حال دستیابی به عنوان پنجمی است و با توجه به نارضایتی مردم تبریز از لیکنس بعید است مربی بلژیکی فرصتی برای ادامه حضور در تراکتورسازی پیدا کند و اگر بخواهد بماند جو علیه او خواهد بود.
به نظر می رسد باشگاه از هم اکنون به دنبال ارائه یک راهکار به لیکنس برای فسخ قراردادش است. همان طور که پیش از لیکنس، جان توشاک هم با پیشنهاد باشگاه تراکتورسازی قرارداد خود را فسخ کرد و از تبریز رفت.
گفته می شود محتمل ترین گزینه به نیمکت تراکتورسازی علی دایی است. مربی ای که می گویند به خاطر فعالیت های تجاری ای که دارد علاقه مند است در تهران مربیگری کند و تاکنون برای مربیگری به تیم های شهرستانی نرفته است. تراکتورسازی و تماشاگران بی شماری که دارد این قدر برای علی دایی وسوسه برانگیز است که برای یک فصل هم که شده در شهرستان مربیگری کند. آن هم در شهرستانی که برای علی دایی غریبه نخواهد بود. تبریزی ها همزبان علی دایی هستند و حتماً از او حمایت جانانه ای خواهند داشت.
علی دایی با اخراج از تیم سایپا حالا مشکلی برای عقد قرارداد با تیم تراکتورسازی ندارد و با پایان بازی ...