برگزاری اولین مسابقات هوشمندسازی و تحلیل کسب و کارهای ایرانی در دانشگاه تهران

ایسنا پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۲
عضو انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران مهم ترین برنامه این انجمن در سال جاری را برگزاری "اولین مسابقات هوشمندسازی و تحلیل کسب و کارهای ایرانی" در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران عنوان کرد و گفت: از جمله جوایز این مسابقه، امکان گذراندن دوره کارآموزی برای دانشجویان در شرکت های بزرگ و معتبر حوزه کسب و کار است.

سارا سرداری در گفت وگو با ایسنا، ضمن شرح برخی فعالیت های انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه تهران، از فعالیت چند کارگروه در این انجمن خبر داد و گفت: جدای از دوره های آموزشی که اکثراً مربوط به رشته مهندسی صنایع است و از سوی انجمن برگزار می شود، بازدیدهایی نیز برای دانشجویان در نظر گرفته شده و به عنوان مثال بازدید اخیر انجمن از شرکت فعال در حوزه فروش اینترنتی کالا بوده است.
وی افزود: همچنین برگزاری "اولین مسابقات هوشمندسازی و تحلیل کسب و کارهای ایرانی" را در پیش رو داریم که قرار است دانشجویان مختلف در آن شرکت کنند و این مسابقه در دو فاز برگزار می شود.
عضو انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه تهران با اشاره به اینکه برگزاری مسابقه فوق مهم ترین برنامه سال جاری این انجمن است، ادامه داد: در حال حاضر به دنبال جذب سرمایه برای این مسابقه هستیم و سه عضو هیأت علمی دانشکده به همراه دو نفر از دانشجویان مقطع دکتری، مسابقه را با توجه به درس های رشته مهندسی صنایع طراحی می کنند. این در حالی است که دانشجویان قرار نیست بدانند که باید از چه مفاهیم یا ابزارهایی برای حل مسائل مسابقه استفاده کنند.
سرداری یادآور شد: این مسابقه در دو مرحله برگزار می شود و از جمله جوایز آن امکان گذراندن دوره کارآموزی برای دانشجویان در شرکت های بزرگ و معتبر حوزه کسب و کار است.
وی کارگروه دیگر این انجمن را مسئول برگزاری سمینارهای یک روزه با عنوان "صنایع در صنایع" دانست و گفت: اخیراً یکی از این سمینارها در صنعت دارو برگزار شد و مهندسین فعال در این صنعت برای دانشجویان از چگونگی کار در این صنعت گفتند. همچنین برنامه داریم سمینارهای دیگری برگزار کنیم تا در آن ها زمینه معرفی ...

سرخط اخبار